Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Футбол в районах.

«Метеор» – володар кубка . 

На центральному стадіоні селища Липова Долина відбувся фінальний матч з футболу команд Липоводолинщини. В двобої за престижний районний трофей зійшлися «Україна-Ельдорадо» з Колядинця та «Метеор» з Московського.

 

Дійство відкрив голова районної ради Віктор Литвиненко. Футболісти та вболівальники хвилиною мовчання вшанували загиблих в роки війни з нацизмом та полеглих у боях на Сході України теперішніх героїв.

 

Цікавий, напружений поєдинок завершився перемогою «Метеора» з рахунком 2:0. Кращими гравцями фіналу визначено: в «України-Ельдорадо» – Валерія Сліпченко, в «Метеора» – Олександра Горба.

 

Хлопці з Колядинця нагороджені «срібними» медалями, а їхні суперники –  красенем-кубком та медалями «золотими». Обидва колективи відзначені грошовими винагородами.

 

За згодою обох фіналістів, матч обслуговували бригада арбітрів, до складу якої увійшли рефері з міста Ромнів та селища Недригайлова.

 

Захід проведено федерацією футболу Липоводолинського району спільно з районною організацією Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос».

 

Федерація футболу Липоводолинського району .

Фото – Станіслава Савчука .