Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Футбол в районах.

Ігри дітей різного віку .

В селі Михайлівка Лебединського району, на майданчику зі штучним покриттям, відбулися цікаві товариські поєдинки дитячих та юнацьких команд з міні-футболу. До своїх нових друзів завітали юні футболісти з Липоводолинщини.

В першій грі дітей 2011 року народження на майданчик вийшли місцеві спортсмени та «Малюк-Альянс» (футбольний клуб «Альянс»). Гості виявилися трішечки вправнішими в техніці володіння м’яча і здобули перемогу з мінімальною перевагою – 1:2.

Другий матч пройшов між юнаками 2010 року народження. «Малюк-Альянс» зумів господарям спортивної споруди нав’язати свою  різноманітну тактику, задіявши абсолютно усіх своїх футболістів. Місцеві гравці поступилися представникам футбольного клубу «Альянс» з рахунком 1:5.

Заключна «баталія» завершилася перемогою учнів Михайлівської загальноосвітньої школи. Та в цьому нічого дивного і немає. Адже за домовленістю представників команд, в складі господарів грали спортсмени на два роки старші від приїжджих – колективу «Дружба» з села Підставки Липоводолинського району. Тож «Дружба» (хлопчаки 2008-2009 років народження) програли з рахунком 3:1.

Місцева «торсида» виявилася досить гостинною до учасників цікавих протистоянь і не раз гучними оплесками підтримували що своїх улюбленців, що команди гостей, які цього дня мали в своїх складах 27(!) виконавців .

Що ж стосується липоводолинців, потрібно констатувати, що завдячуючи високому професіоналізму водія автобуса Василю Фецаку, наші юні футболісти встигли до вечора прибути до своїх домівок по маршруту тих доріг, де до кінцевого пункту подорожі «Только самолетом можна долететь….»

 

 

Прес-служба футбольного клубу «Альянс».

Фото – Станіслава Савчука .