Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Футбол в районах

«Кубок випускників» в Липовій Долині

 

Турнір стане традиційним

 

 

         Цікавий турнір з міні-футболу – «Кубок випускників» – відбувся на шкільному стадіоні селища Липова Долина. Мабуть символічно, що захід, за участю 52 гравців шкіряного м’яча проходив на  арені, яка стала першим спортивним «закладом», де опановували ся ази тими, хто в середині вісімдесятих років минулого століття, а потім і пізніше, зодягав футболки команд місцевої ДЮСШ.

 

 

         Після церемоніалу відкриття дійства розпочалися зустрічі паралельно на двох ігрових полях з природним покриттям. Як повідомляли напередодні афіші, колективи представляли свої Ліги з чітким дотриманням вікової категорії:  «Золоту», «Бурштинову», «Діамантову», «Платинову», «Титанову». Формат змагань скоріше нагадував  фестиваль футболу, але і спортивний принцип дотримувався також. Кожне протистояння складалося із змістовного, видовищного, комбінаційного матчу. Особливо помітними були дії голкіперів. Та навіть серед цих ігрових амплуа представників шести команд слід відзначити гру Євгена Фесенка, який, до речі, прибув із Диканьки. Він зумів при рахунку 1:1 основного часу матчу  не пропустити жодного м’яча у власні ворота після серії шестиметрових ударів, та ще й забив переможний гол, який вивів представників Бурштинової ліги в наступне коло.

 

 

         Майже три години точилися поєдинки, в яких, на втіху вболівальників, забивалися красиві м’ячі. Усі команди заслуговували нагород, що врешті-решт і відбулося: кожний колектив був нагороджений кубком. Дісталися призи і тим, хто проявив лідерські якості в кожній Лізі: Ігор Скляр, Іван Марченко, Олександр Ситник, Андрій Коренівський, Юрій Бобко. Спеціальною відзнакою – «Мандрівник футболу», нагороджений Олександр Сенько, який представляв перший склад «Ротаксьонка», як гравець, який спеціально прибув на турнір, тепер проживаючи найдальше від Липової Долини.

 

 

         Вже за святковим столом, згадуючи смішні та дотепні  футбольні історії, колишні учні ДЮСШ  відмітили, що любима гра має минуле, теперішнє і майбутнє. І цього ж дня, який поступово та непомітно перейшов у вечір, прийняли рішення про те, що турнір стане традиційним.

Ігор Міщенко – голова організаційного комітету турніру