Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

ФутТайм від Григорія М.Реви.

 «ФутТайм» від Григорія М.РЕВИ. Випуск 96.

У  випуску:

—  Сумський Гаррінча і гвардієць «Електрона».

—  З ювілеєм вас, шановні  наші ветерани!

—  «Рятувальник»  готується до старту.

— Чому  ХОБЛЕНКО мандрує командами?

 

Пам’ять

Віктор ЄРЬОМЕНКО: Його називали Гаррінчей

Такий напис на пам’ятнику  зробили  вдячні запоріжці за його  змістовну гру у складі місцевого «Металурга», за який  виступав 11 років. Біографія  вихованця сумського футболу чимось схожа на долю легендарного бразильського футболіста.  1 серпня  Віктору ЄРЬОМЕНКУ виповнилося б 80 років.

ЙОГО  кар’єра пройшла у трьох командах – сумському «Авангарді», запорізькому «Металурзі» і дублі київського «Динамо». І в кожній  він виділявся змістовною грою і  найкращими бомбардирськими якостями.

1960 – 1962 рр. «АВАНГАРД». 79 матчів – 21 м’яч. Розпочинав  Віктор  грати у команді насосного заводу на першість області.  Звідти його забрали  до майстрів. 3 квітня разом з «Авангардом»  17-річним юнаком дебютував у  класі «Б» Української зони чемпіонату СРСР  у переможному матчі  (2:1) з одноклубниками Сімферополя на їхньому полі.  У другому таймі замінив захисника  Аркадія ШУЛЬМАНА. Того року провів 7 матчів.

Під час «зимових» канікул переходив на хокей з м»ячем. У  складі збірної області став чемпіоном України. Забив один м’яч  луганчанам (5:1).

Наступного сезону тренери перевели  юнака у напад, що було  якраз доречно. Перший м’яч забив у Запоріжжі «Металургу» – діючому чемпіону (до  нього  згодом перейде) 18 квітня, який сумчани завершили внічию (1:1).  Того сезону він став  кращим бомбардиром команди забивши  13  м’ячів у чемпіонаті і 2 – у розіграші Кубка СРСР  криворізькому «Гірнику».

Уже тоді тренери «Металурга»  звернули увагу  на молодого і перспективного нападника.  І не прогадали, незважаючи, що у 1962 році  Віктор зіграв не так впевнено, відзначившись лише п’ятьма результативними ударами. .

1963 – 1973 рр. «МЕТАЛУРГ». 399 матчів – 72 м’ячі.  Тренери запорізької  команди запросили  Віктора разом з воротарем  Анатолієм ШЕВКОЛЕНКОМ і нападником Володимиром БОЙЧЕНКОМ.  Розповідають, що одна з дружин футболіста написала  листа тренерам команди, мовляв, сім’ї розпадаються, поверніть наших чоловіків додому.  Залишився у «Металурзі» один Віктор, якому відразу дали квартиру.

Саме в цій команді розкрилися його здібності як бомбардира і лідера. Багато років був капітаном  «Металурга».  Від його техніки і фінтів  трибуни стадіону вибухали оваціями.

– Віктор був одним з кращих гравців  нашої команди,- згадував його одноклубник Олександр ТОМАХ. –  Через нього проходили всі  атаки. Він чудово бачив поле, вчасно  робив передачі і мав неабияке чуття голу.

Щороку  Віктор забивав  від 4 до 8 м’ячів. Особливо пам’ятним був серпень 1971 року.  На свій День народження надіслав м’яч у ворота фрунзенської «Алги» (1:1), а потім відзначився  по разу у зустрічах  з казанським «Рубіном» (2:2) і ашхабадським «Строителем» (4:2).  У багатьох матчах  забивав по 2 м’ячі,  забезпечуючи команди важливі перемоги, зокрема  із «Строителем» і бакинським «Нефтчі» (по 3:0) і  з кутаїським  «Торпедо» (3:2), а з «Алгою»  врятував «Металург» від поразки на  останній хвилині протистояння (1:1).

Останній  свій м’яч Віктор забив 2 травня 1973 року у домашньому матчі з куйбишевськими «Крилами Рад» (3:0), а останній  раз вийшов на поле за місяць  проти ярославського «Шинника» (1:1).

У складі «Металурга» сумчанин  виграв звання чемпіона України, став майстром спорту СРСР, зіграв кілька матчів за збірну УРСР під  час її зарубіжного турне. На жаль, деталі поїздки  в історії не зафіксовано.

1974 р. «ДИНАМО» (дубль). 20 матчів – 3 м’ячі.  Після першого року перебування у «Металурзі» Віктор отримав запрошення до  київської команди.  Тоді в ній сяяв  вихованець запорізького футболу Віктор СЕРЕБРЯНИКОВ.  Наш земляк зрозумів:зайняти  його місце  практично не реально, а бути  дублером 21-річного юнака не влаштовувало і він повернувся до Запоріжжя і продовжив грати у «Металурзі», який став уже його командою.

Як розповів друг дитинства  гравця Іван ПРИЙМЕНКО (з ним вони грали у юнацьких команда),, Віктор міг пограти ще пару-трійку років, але  не захотів, обмежився виступом  у заводській команді. Міг стати  хорошим тренером, однак не виявляв великого  бажання.  В останні роки  тяжко хворів. 1 вересня 2000 року відійшов у вічність.

Професіональна кар’єра Віктора ЄРЬОМЕНКА тривала 14 років. За цей він зіграв 500 матчів  і забив 96 м’ячів. Він під №5 у Списку 50 кращих гравців «Металурга» за всю його історію,  входить до Символічної збірною  сумської команди класу «Б» і Символічного клубу «Перша висота, 100 +» майстра спорту СРСР Бориса ШУРШИНА.

 

                                 

       ФОТО з АРХІВУ3 квітня 1968 року. Підняття прапора перед початком матчу розіграшу Кубка СРСР  “Металург» (Запоріжжя) – «Дніпро» (Дніпропетровськ) – 3:0. Капітани команд Борис  ДАНОВСЬКИЙ і  Віктор ЄРЬОМЕНКО (праворуч).                            

МАТЧ з ІСТОРІЇ. Кубок СРСР. 4 березня 1973 р. 1/32 фіналу. Перший матч. «МЕТАЛУРГ» (Запоріжжя) –  «СТРОИТЕЛЬ» (Ашхабад) –  3:0. Стадіон  «Металург». Сонячно. Поле в снігу. 6 000 глядачів.
      «МЕТАЛУРГ»: Гургач,  Томах,  Рудь, Логвиненко, Тимошенко,  Сизов (Чумак, 79),  Соколовський, ЄРЬОМЕНКО  – к,, Пензін (Петров, 79),  Губаній, Куличенков.
     «СТРОИТЕЛЬ»:  Курочкін,  Вовк, Черняєв, Уразсахатов – к., Вінницький,  Тимошенко, Попов, Шаулов,  Бердиєв,  Фомін, Стаханов (Карпов, 46).
Голи:  ЄРЬОМЕНКО (22, 58),  Губаній (75).

 

Геннадій СОКОЛОВ:

Один з гвардійців “Електрона»   

 

Він був одним із зіркових гравців роменського футболу, впродовж майже 20 років  залишався лідером міського «Елетрона», ставав чемпіоном і володарем Кубка області, допомагав команді  виступати у чемпіонаті України серед КФК. Він входить до рейтингу «40 гвардійців «Електрона», які виступали за команду більше 10 років. Днями мало виповнитися 68 років від Дня народження Геннадія Володимировича, але  6 років тому перестало битися його серце. Світла йому пам’ять і вічний спокій!

 

ВАЖКО  згадувати  про  товариша, з яким тренувався  в ДЮСШ,  потім грали у дорослій команді, а коли розійшлися життєві дороги, часто зустрічалися у місті свого дитинства. Перефразовуючи рядки відомої пісні, не помилюся, коли скажу: знаєте, яким Гравцем він був!  Це підтвердив і тренер команди Олександр КВАША.

Геннадій  пройшов хорошу школу  підготовки у тренера ДЮСШ  Віктора ГРЕЧАНОГО. Юнак прагнув бути завжди першим і кращим.  Швидко відбулося його становлення  як футболіста. Цьому сприяли гравці, з яким тренувався – Володимир ШАТОХІН, Віктор ГАЛЬЧЕНКО, Євген ЧИЖИК, Вадим КОЛЕСНИК, Владислав ПРУДІУС та інші,  шлях  яких у великий футбол розпочинався  саме  в «Електроні». Працюючи на заводі АТС, грав за команду міста, швидко став її лідером.  Щосезону забивав по 10 і більше м’ячів . КВАША  розповідав: коли «Електрон» вигравав з великим рахунком, то свою пару-трійку м’ячів  Генка ( як називали його  партнери) обов’язково  надсилав у ворота суперників.  А як він пробивав штрафні! Не гірше ПЛАТІНІ. КЦікаво проходили  очні протистояння «Електрона» і «Сільгосптехніки» , які  зустрічалися  майже 30 поєдинків. Якщо   у складі  «електронівців» на поле не виходив  СОКОЛОВ, у суперників було свято – вони могли розраховувати навіть і на нічию.

У 1981 році Геннадій  відзначився двома «хет-триками»  у ворота  «Свеми» (6:1) і «Арматурника» (5:0), у 1984-у  – «покером» у зустрічі  із сумським «Хіміком» (10:4).  Коли «Електрон» став бронзовим призером (1987 р.)  лінія атаки роменчан  була однією із найпотужніших у чемпіонаті області -1987\ Із 51 командного  м’яча 21 забив Володимир ЯНГОЛЬ і 17 – Геннадій,   Він був у складі  команди, яка  дебютувала у чемпіонаті УРСР, а потім – у Перехідній лізі  Першого  ЧУ, в якому забив 3 м’ячі.

Залюбки  Геннадій грав у міні-футбол.  Приміром, у чемпіонаті району1992 року «Нафтовик», за який він виступав, лише за різницею м’ячів поступився  першістю «Електрону», а Геннадій забив 85 м’ячів у 14 матчах і посів 2 місце серед бомбардирів.  На 2 влучні удари його випередив «електронівець» Валерій КЛІЩЕНКО.  У міні-футболі  на свій рахунок записав  233 влучні удари.

За 19 сезонів  Геннадій  провів 632 офіційних матчі, в яких забив 494 м’ячі. З них  –  у чемпіонатах  України серед КФК  –  126 і 44 – відповідно, у чемпіонатах і розіграшах Кубка  області  –  439 і 305 – відповідно

. – Геннадій був універсальним гравцем,, диспетчером команди, з постійною націленістю на ворота суперників. – розповідає Олександр КВАША,. – . Вправно виконував штрафні удари. На полі викладався сповна і своїм прикладом  надихав партнерів.. Вболівальники  отримували чимале задоволення від гри  зіркового  «електронівця» і, скажу без перебільшення, любили його.

… З ініціативи Олександра КВАШІ у Ромнах  розігрується  Кубок району з футзалу пам’яті  Геннадія СОКОЛОВА.

Жаль, що свого часу тренери  сумської команди майстрів «Фрунзенець»  не насмілилися взяти  Геннадія  до своїх лав. Впевнений: цей моторчик, як його наpивали вболівальники, каші не зіпсував би, а міг допомогти команді, коли вона  останні роки «ходила» серед аутсайдерів  Другої ліги чемпіонату СРСР.

 

ФОТО  з АРХІВУ Олександра КВАШІ. Часто  до Ромен на товариські матчі приїжджали гравці київського «Динамо»  різних вікових категорій. На  знімку –  момент зустрічі ветеранів «Електрона» і  «Динамо». У центрі – Геннадій СОКОЛОВ  (ліворуч) і Йожеф САБО.

 

МАТЧ з ІСТОРІЇ. Чемпіонат Укпаїни. 1992 р. (весна). Перехідна ліга. Перша підгрупа. «ЕЛЕКТРОН» (Ромни) –  «АНДЕЗИТ» (Хуст)  – 3:2.  27 червня.. Стадіон “Електрон”. 1500 глядачів.
«ЕЛЕКТРОН»:
 Білашов, С.Петрик, Маценко, Пужаєнко, Соколов (Кліщенко, 51), О.Ткач, Данилюк (Литвинов, 72), В.Ткач, Толов, Троценко, Цихмейструк. Тренер: О.Кваша.
     “АНДЕЗИТ»: Сабадош, Піскарьов,.Таран, Приходько, Федянін, Дячок, Гришко, Устинов, Маркович, Рацин, Свиридюк. Тренер: К.Сойков.
      Голи:  Пужаєнко (3 – пенальті), Соколов (54). Цкхмейструк (65) – Свиридюк (7. 52).
Попередження:  Феданін ( 68).

 

 

Вітання

Олег ЧКАНА: Інтелігентний  гравець, справжній  капітан

 

         8 років  із 17  виступів за роменський «Електрон» він  був капітаном команди. За словами  місцевих вболівальників,  вирізнявся  впевненою і надійною грою. І в тому, що  роменчани задавали тон в обласних змаганнях у 90-х роках  минулого століття, чимала заслуга  центрального захисника – таким було його ігрове амплуа. 3 серпня  ветеран  футболу, який входить  до Рейтингу «40 гвардійців «Електрона»  відзначає  поважний ювілей.  Олегу  Юрійовичу вже 70!

 

                                

 

ВІД  змістовних і  впевнених дій  цього  тріо у великій мірі залежав малюнок гри команди і кінцевий результат. Його складали  троє друзів. Олег ЧКАНА  відзначався надійністю у захисті, впевнено  плів  мережі атак  Геннадій СОКОЛОВ , а   Володимир ЦВЄТКОВ  завершував зусилля партнерів  попереду,  створював напругу біля воріт суперників і  ставив переможну крапку . Вони  розуміли один одного з півслова, працювали як злагоджений механізм. А тому тренери Віктор ГРЕЧАНИЙ, а згодом Олександр КВАША   не нервували і були спокійними. Траплялися, звичайно, і  проколи, але це було рідкістю. На жаль,  Володимир  і Геннадій  відійшли у вічність.

Розповідає Олександр КВАША: –   Олег був справжнім капітаном, лідером команди, інтелігентним  гравцем.  Він в чомусь був схожим  манерою і на Сергія БАЛТАЧУ, який  грав  спокійно і  розсудливо  на позиції «чистильника»,  не напружував  своїх партнерів. Вчасно підказував і допомагав  їм виходити із скрутних ситуацій. А ще міг, як кажуть, «читати»  гру.  Пригадав. В один із сезонів  впродовж  трьох матчів поспіль Олег не допустив  жодної помилки, відіграв  на «відмінно». Він рідко підключався до атак, а свої кілька м’ячів забив з пенальті.

Тричі  Олег ставав призером чемпіонатів  області. У 1976  році   «Електрон» підкорив футбольний  Еверест, через 10 років  до  останнього вів боротьбу за чемпіонство, але поступившись  у принциповій зустрічі сумському «Автомобілісту»,  завершив виступ на  2 місці.. А,  за рік  –  роменчани  виграли бронзові медалі. Двічі  команда з берегів Сули  була фіналістом розіграшу  обласного Кубка.

Серед численних фотографій, які нагадують  Олегу  Юрійовичу про футбольну юність,  об’єктив фотоапарата зафіксував епізод,  де Олег веде боротьбу  з  Володимиром  МУНТЯНОМ.  Було  це 38 років тому  – 19 травня  1985 р,, коли до Ромен на товариську  зустріч завітали  зіркові ветерани «Динамо»  –  Олексій ПРОХОРОВ, Йожеф САБО,  Віталій ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ,  Андрій БІБА,   Володимир ТРОШКІН  та ін..  До останніх хвилин , як не старалися  суперники, рахунок тримався на нульовій позначці. Оборона  роменчан  тримала натиск. Але досвід і майстерність  взяли гору, динамівці і забили два м’ячі.  Не пам’ятаю  хтось із гостей сказав:  – Якби  Олегу було 18, то   міг би стати динамівцем. Але на той час  йому було вже 32   А 10 років тому його та  ще  трьох «електронівців»  брали на  контрольні матчі  до сумської команди майстрів «Фрунзенець». Вони  взяли  участь  у розіграші Кубка  Дружби, в якому наші футболісти обіграли курський «Авангард»  – 5:0. Олег, Володимир ЦВЄТКОВ і Євген ЧИЖИК забили по  м’ячу. Але в команду  Олег і Володимиру тренери не взяли. А жаль….

Рано Олегу довелося , як кажуть, вішати  бутси на цвях.. Давала про себе знати травма коліна, а грати упівсили  і підводити  команду не дозволяла  совість.  Він став  виступати  за команду ветеранів «Електрон».  У 1997  році  у її складі став бронзовим призером  чемпіонату Ромен з міні-футболу. На той час Олегу Юрійовичу було  вже 43 роки.

 

 

Богдан ЄСИП: «Snickers» і «Nuts» від ЛУЖНОГО

 

        Він один із зіркових  гравців  українського футболу і найкращих снайперів в  історії Першої ліги. За свою  професіональну кар’єру провів  581 матчів, в яких  забив 151 м’яч. 10 років був лідером і головним бомбардиром охтирського «Нафтовика».  Перший матч зіграв у переддень свого Дня народження – 1 серпня 1995 року   у складі «Динамо-3», а останній – 16 листопада 2013 року за «Олімпік», який  мінімально обіграв сумчан. 2 серпня у ветерана  сумського футболу ювілейний , 45-й День народження !

 

З  усіх знакових подій із свого футбольного життя  Богдан найчастіше згадує  кілька.

 

Солодощі  від старших.

Коли Богдан  з основою  «Динамо» виступало в розіграшу Кубка Співдружності  і вже, здавалось би,  юнак «прописався» в команді, Олег ЛУЖНИЙ, як земляк,  взяв шефство над  ним. Жили  вони в одному номері, «шеф» купляв  «Snickers» і  «Nuts»  і щовечора  пригощав Богдана. Пізніше  шоколад отримував  від  Валентина  БЕЛЬКЕВИЧА  і Олександра ХАЦКЕВИЧА.

 

«Нафтовик» став його командою!

Після того . як не вдалося закріпитися у «Динамо»,  5 сезонів  Богдану довелося  мандрувати  командами, доки не знайшов своєї. Ним став  охтирський «Нафтовик», з яким нарешті підписав повноцінний контракт. Саме в цій команді він заявив про себе. Перший  матч зіграв  14 березня 2002 року у матчі проти  тернопільської «Ниви». А всього  виходив на поле 287 разів, відзначившись 82 влучними ударами. Богдан – рекордсмен за кількістю «хет-триків». Тричі постраждали від його ударів воротарі  «Ворскли» (4:0), «Волині»  (4:1) і «Арсеналу» (3:1).  У 15 матчах форвард забивав по 2 м’ячі. У18 матчах – 39 м’ячів! Не слабо!

 

Рубіж у 100 м’ячів!

У вересні 2013 року у кар’єрі 35-річного  форварда  сталася знакова подія. У матчі донецького «Олімпіка», в якому продовжував він грати, з «Нафтовиком» Богдан зрівняв рахунок – 2:2. І цей м’яч став його Сотим у Першій лізі!  Раніше таке досягнення  підкорилося  Вадиму ПЛОТНИКОВУ (116 м’ячів) і Сергію  ЧУЙЧЕНКУ (115).

 

Здобутки і досягнення

У складі  «Динамо» святкував перемогу у розіграші Кубка Співдружності, переможець, двічі срібний і бронзовий призер змагань, і найкращий гравець і бомбардир (2005/06 – 19  м’ячів)  Першої ліги. В активі – 2 міжнародні матчі.

 

На полі – разом із сином!

Через 8 років Богдан вирішив знову вийти на поле. Річ у тім, що у Другій лізі у складі ФК «Тростянець»  виступав його син Максим. І  вони вирішили зіграти разом. На той час  Богдану було 43 роки. А ви бачили б, як  ЄСИП- старший  працював з м’ячем!  Вболівальники тепло вітали  івихід  досвідченого гравця.  У тому дербі тростянчани перемогли ФК «Суми», до якої причетним був  і Богдан  Борисович.  – В  одному епізоді Максим віддав  мені хорошу передачу.Не знаю чи забив би, але можливість  мав чудову. На жаль, в останній момент захисник встиг  вибити м’яч.

 

P.S. від Богдана Борисовича

.-  Я ніколи не думав, що  гратиму нападником. Вперше на цій позиції  виступив  у «Нафтовику», коли мені було 24 роки. Скажу відверто, мені подобалося забивати і приносити людям радість. Я радий, що  доля мене звела  з великими  тренерами, а грав з хорошими футболістами. Все склалося, дякуючи Богові, успішно і я  ні про що не шкодую!

По завершення  кар’єри  Б.ЄСИП працював тренером, спортивним директором ФК «Тростянець». Як тренер ФК «Верес», став бронзовим призером у  Першій лізі.

 

           

      Богдан ЄСИП із сином Максимом

 

«ФутТайм» і АФСО щиросердно вітають  Олега  Юрійовича і Богдана Борисовича  з їхніми ювілейними Днями народження. Здоров’я зичимо вам міцного, шановні наші ветерани,  всіляких гараздів, благополуччя, тепла, радості і злагоди у життя!

 

 

На старті

У «Рятувальника» другий старт.

 

28 серпня  стартує черговий чемпіонат України з футзалу серед команд Екстра-ліги.  Боротьбу розпочинають 10 команд.  Вдруге виходить на старт в цьому елітному дивізіоні роменський «Рятувальник» ( на фото).

 

СВІЙ перший матч наші земляки проведуть у Львові  з командою «Ін.Іт», яка представляє Фаховий коледж  інформаційних технологій Львівської політехніки.

Минулого сезону роменчани впевнено дебютували і в чемпіонаті, і в розіграші Кубка, дійшов до плей-офф. Як сказав головний тренер «Рятувальника» Ігор САЛІВАН,  до старту готуємося  посилено, адже  наше завдання-мінімум – виступити не гірше, ніж  дебютного сезону.

Чемпіонат пройде у 3 кола з наступними матчами плей-офф.  Розіграш  Кубка України  складатиметься з 4-х етапів – від місцевих турнірів до «Фіналу чотирьох».  Офіційно сезон розпочнеться 17 серпня розіграшем  Суперкубка України, за який боротимуться  київський «ХІТ» – чемпіон  і  «Кардинал-Рівне» – володар Кубка. До речі, у складі киян виступають вихованці  сумського футболу Олександр ЛІФЕР з Бурині  і Олександр СМЕТАНЕНКО  зі Степанівки  Сумського району.

 

 

Знай наших!

Хто клюне на футболіста-мандрівника ХОБЛЕНКА?

 

      Розпочався чемпіонат України з футболу у Прем’єр-лізі. У  5-и  командах  грають  семеро  уродженців Сумщини.

З  Олексієм  ХОБЛЕНКОМ, який перебував   «Кривбасі», клуб  прийняв рішення розійтися з ним. Це зроблено  з подачі тренера Юрія ВЕРНИДУБА, який вирішив прибрати гравця з команди.  Як повідомляють ЗМІ, Олексієм  цікавляться деякі клуби ПФЛ.  Якщо десь він з’явиться, то це буде 12 команда  у кар’єрі футболіста-мандрівника –заробітчанина.  Для чого  командам викидати гроші на вітер, як це, скажімо, робив минулого  сезону першоліговий ФК  львівських «Карпат»,, де  його зарплата були чи не найвищою?

У 5 матчах команди, в яких заявлені наші земляки, взяли лише очко, зазнавши  4 поразках. Це вдалося  зробити  дебютанту «Оболоні» із Сергієм СУХАНОВИМ, яка  завершила зустріч з «Колосом» –   0:0.  Охтирчанин провів на полі заключні 8 хвилин. «Верес» з братами ШАРАЯМИ поступився  «Поліссю» – дебютанту змагань –  0:2. Владислава замінили на 74 хвилині, а Станіслав  вийшов на заміну на 79 хвилині.  З таким рахунком  «ЛНЗ» із Сергієм РИБАЛКОЮ зазнав дебютної поразки від «Чорноморця». Нашого земляка замінили на  82 хвилині.  До 72 хвилини був у грі «Зорі» Денис АНТЮХ, яка  зазнала невдачі у матчі з «Рухом» – 1:2.  «Динамо» здобуло перемогу з великим рахунком над «Минаєм» -4:1, ворота якого захищає Олександр БАНДУРА. На 56 хвилини за рахунку 0:2 його замінили. Антон ЦАРЕНКО у стартовій зустрічі  киян участі не брав – він був у запасі.

ТАКОЖ  стартувала  юнацька першість Ю-19. У стартовому матчі «Динамо» перемогло «Минаєм» (3:0)  Воротар киян Денис ІГНАТЕНКО  на поле не виходив.  Вдало провів зустріч син Олега ГУСЄВА  Олексій, який виступає на позиції захисника.  Це була 210 перемога динамівців у чемпіонатах і  102 – з великим рахунком.

 

           Момент матчу юнацьких команд «Динамо» – «Минай».