Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

ФутТайм від Григорія М.Реви.

«ФутТайм» від Григорія М.РЕВИ. Випуск 105.

 

У випуску:

—  Вітання «зірковим» ветеранам футболу.

— Турнір «Сумський четвертак»

—- Сумчани опановують соккер.

—- Кубок України: «Вікторія» –   ?  ?  ?   ?

Вітання

Олександр ІГУМНОВ:  Кращий гравець і  нападник

        Цьогоріч виповнюється  25 років, як сумська команда «Колос»»  зробила історичний крок, дебютувавши у вищоліговому  чемпіонаті  України з футзалу. Серед  першопрохідців був і  Олександр ІГУМНОВ,  який відзначив свій 58-й День народження. Не одне десятиліття  кандидат у майстри спорту  працює дитячим тренером, виховавши  чимало гравців, які гідно виступали у командах різних ліг.

ДО ТОГО, як Олександр  став  грати у футзал, мав уже хорошу  підготовку, виступаючи  5 років  за аматорські  колективи  Сум  з футболу. І коли в місті організували  футзальну команду «Колос», він став її гравцем. З першого старту сумчани виграли турнір у Першій лізі і підвищилися у класі. Три сезони  Олександр  успішно  відіграв. Далі вирішив  зосередитися на аматорському рівні.

Вболівальники  добре  його знають за  футбольним прізвищем ШТРОМ. Він успішно виступав  у чемпіонатах і розіграшах Кубка області за білопільський «Авангард» і «Промінь» з Яструбиного та інші, команди, у складі яких  неодноразово ставав переможцем і призером та володарем  Кубка області, різноманітних  турнірів.

…Двічі Олександр відзначився у чемпіонаті області з міні-футболу. У 1997 році у складі  «Променя» став срібним призером і його  назвали кращим гравцем. Тоді  виступав  в цих змаганнях 16-річний Олег ГУСЄВ.  За 2 роки Олександр був уже гравцем  «Авангарда» і його  визнали  кращим нападником  чемпіонату.

…Як тут не  згадати бенефіс Олександра ІГУМНОВА на дебютному чемпіонаті світу по-сумськи-1998  Виступав за Туніс- «Петролекс».  Він став героєм двох заключних матчів. У півфіналі забив переможний м’яч у ворота  Італії-«Колоса» (1:0), а у фінальній зустрічі  з Бразилією-«Фрунзенцем» відзначився  двома влучними ударами, ще один  на рахунку Сергія  ГРИЦЕНКА (3:0). Олександр заробив  золоту медаль і приз кращого гравця  ЧС по сумськи -1998.

В активі – драматичний матч  розіграшу  Кубка України  з першоліговою полтавською «Ворсклою», в якому сумчани поступилися – 1:3..

… На пам’яті драматичний фінальний матч  3-го розіграшу Кубка області  ФК «Колос 1998 року.  «Авангарду» протистояв  «Леол» з Лебедина. Білопільці  поступалися – 1:3, але їхня наполегливість  і старання, де  головну скрипку відіграв Олександр ІГУМНОВ, забивши 2 м’ячі,  вдалося врятувати матч – 3:3. А в серії  післяматчевих  пенальті вправнішим  був суперник.

І  подібних  матчів у кар’єрі  Олександра було чимало. За підсумками  2000 року його  було визнано кращим  футболістом серед команд Другої групи. Тоді він виступав за «Авангард». Багато років продовжував  грати за команду ветеранів.  Але згодом  нагадала про себе  травма і з футболом довелося ,як кажуть, «зав’язати». Продовжував  себе в ньому вже як арбітр національної категорії, обслуговуючи матчі  у Вищій лізі чемпіонату України і області, і як дитячий тренер, працюючи у ФЦ «Барса». Олександр  входить  до Символічної збірної «Сумському футзалу 25».

Олександр Валентинович не приховує задоволення, що і його син  Дмитро  працює  дитячим тренером  і став вправним гравцем,виступаючи  за команду Сум з футзалу у вищоліговому чемпіонаті України і аматорські колективи  в обласних футбольних перегонах та змаганнях і турнірах з футзалу.

 

Сергій ЖУРІД:  Був швидкісним нападником

62  роки виповнилося  ветерану роменського футболу  Сергію ЖУРІДУ.

 

         

 

ЗА СЛОВАМИ тренера «Електрона» Олександра КВАШІ, Сергій був вправним нападником і швидкісним гравцем.  Це, до речі, відзначали  і тренери з легкої атлетики місцевої ДЮСШ і  були не проти, аби він став легкоатлетом. Але  на заваді стали роки. Та й улюблену гру  юнак  не збирався залишати. За швидкістю він  показував 3-й результат у команді.

До приходу в головну команду міста грав  за «Сільгоптехніку». У її складі став срібним призером чемпіонату Ромен, а потім і чемпіоном області серед команд  Другої групи.  Не менш успішно  Сергій провів 7 сезонів  в «Електроні». Про це свідчать і нагороди. Був срібним і бронзовим призером  чемпіонату області, кілька сезонів  виступав у першості УРСР серед КФК.  Приміром, у матчі  з дзержинським «Шахтарем» (див. Матчі з історії) зробив гру,  з горлівським «Шахтарем» зробив хороший заспів, забивши  м’яч на 54-й хвилині поєдинку (2:1). Був  учасником Першого, весняного чемпіонату України 1992  року  у Перехідній лізі. І забив м’яч у домашньому матчі з командою «Промінь» (Воля Баранецька), яку роменчани виграли – 4:2.

А всього на його рахунку майже 50 влучних ударів, які він завдав суперникам у більш, ніж 160 матчах. Не менш успішно  грав Сергій у міських змаганнях з футзалу, записавши на  свій бомбардирський рахунок  169 м’ячів. Не менш успішно грав Сергій за команду ветеранів.

 

МАТЧ з ІСТОРІЇ.  Чемпіонат України-1990 серед КФК. «ЕЛЕКТРОН» (Ромни) – «ШАХТАР» (Дзержинськ) –  3:1. 28  жовтня. 2 500 глядачів.

      «ЕЛЕКТРОН»: Білашов, Троценуо, Сідненко, Іванов, Резепов, В.Ткач(Беркут), Шепель, О. Ткач, Кузнецов, Єрмохін (Соколов), Журід.

«ШАХТАР»:   Лебедєв, Ташин, Грачов, Чехунов, Ганін, Дєньга, Телєга (Шевченко), Ротанов, Гордієнко, Крикун (П№ятенко), Манько.

       Голи:  Журід (28,68)),О.Ткач (42) – Манько (75).

 

Володимир ЛАБЕНОК:  Три м’ячі за правилом

 

Скільки себе він пам’ятає, стільки років у футболі: спочатку, як гравець, а останні 30 років, як дитячий тренер КДЮСШ «Суми». Днями  екс-гравець команди майстрів «Фрунзенець»  відзначив  свій 67  День народження.

 

ВИХОВАНЕЦЬ донецького футболу міг розпочати професіональну кар’єру  спочатку  у  «Шахтарі» (був у загальній заявці на чемпіонат СРСР 1985 року), потім  – у київському «Динамо». (теж був  у  заявці на 1976 р.). Потрапити до основи  не вдалося,  бо грали тоді, приміром у киян,  на позиціях захисників   «зіркові» Михайло ФОМЕНКО, Анатолій КОНЬКОВ,  Стефан РЕШКО та інші – всього 14 оборонців. А сидіти у дублі і на лаві запасних 20-річному  гравцеві  не хотілося. У Володимира Адамовича залишилися приємні спомини про гравців того «Динамо»  та  уроки від  Валерія ЛОБАНОВСЬКОГО та інших тренерів.  За два роки  військової служби і  виступу  за  київський  СКА  набув  певного досвіду. Тут він познайомився з Віктором ГАЛЬЧЕНКОМ, Борисом  ШУРШИНИМ і Олександром ДОВБІЄМ. З ними  згодом грав у сумському «Фрунзенці», в якому швидко зайняв місце в основному складі. Так Володимир став сумчанином. Був гравцем  команди 6 років, аж доки вона не вилетіла з  Другої ліги Української зони чемпіонату СРСР.

Володимир полюбляв підключатися до атак, своїми передачами  створював небезпечні моменти біля воріт суперників.  Він дотримувався такого правила. Якщо  захисник за матч не зробить кілька ударів по воротах – йому нічого робити на полі. Тож Володимир  намагався у кожній зустрічі  виходити на ударні позиції. І тричі  після його ударів суперники розпочинали з центра  поля.  За «Фрунзенець»  відіграв майже 250 матчів.

Після того, як він  канув в Лету, Володимир кілька років був гравцем аматорського  «Автомобіліста». Був учасником обласних і всеукраїнських змагань.   чемпіоном і 2-разовим володарем Кубка області, бронзовим призером  Всеукраїнської ради ДСТ «Спартак», допомагав  команді переможно   зіграти  у  чемпіонаті УРСР серед КФК. В активі також  виграш Кубка Дружби, міжнародні товариські матчі з командами Болгарії  і виступи за команду  ветеранів «ЗеВС».

Вже багато років Володимир Адамович працює дитячим тренером  у КДЮСШ «Суми». Його вихованці  не без успіху  виступають в обласних і всеукраїнських турнірах, а дехто з них  заявив про себе на професіональному рівні .

 

Так завжди жінки вітають Володимира ЛАБЕНКА з Днем  його народження.

 

   МАТЧ з ІСТОРІЇ.  Кубок СРСР – 1977. 1/4 фіналу.  «ТОРПЕДО» (МОСКВА) – СКА (Київ) – 1:0. 9 липня. Стадіон «Торпедо». 18 000 глядачів.
«ТОРПЕДО»:
Зарапін, Пригода, Худієв, Бутурлакін, Жупіков, Васильєв, Філатов, Гришин, Юрін – к, Сахаров ( Сучілін, 67), Храбростін (Хлопотнов, 67). Запасні: Бабенко, Миронов, Ванюшкін.Тренер – В.Іванов.
      СКА:  Шмуц, Варнавський, Григорьєв, Артюх, Смирнов, Пряжников ( Булгаков, 70), Казаков, Простимкін ( Марченко, 70), Пінчук, Кудя – к, Довбій. Запасні Бондаренко,  Шуршин, №17 Лабенок.Тренер – Ю.Войнов.
       Гол:  Сахаров (58 – з пенальті).
       Попередження:  Григорьєв (30, за неодноразову небезпечну гру після зауважень),   Гришин (75, за  відкат м’яча після зупинки гри).

      «ФутТайм» і АФСО  щиро вітають  ветеранів  сумського футболу Олександра ІГУМНОВА,  Володимира ЛАБЕНКА і  Сергія ЖУРІДА  з їхніми Днями народження. Здоров’я вам міцного,  життєвих сил, бадьорості духу, щастя і достатку, сімейного затишку, тепла і миру!

 

 

Пам’ять

Олександр ДОВБІЙ: На вістрі атаки

 

      До свого ювілею він не дожив менш, ніж півроку. 11 березня 2023 року  відійшов у вічність.  28 вересня Олександру Петровичу виповнилося б 70. Вічна пам’ять  футболісту!

 

                                                                       ФОТО з АРХІВУ. Олександр ДОВБІЙ на вістрі атаки.

 

У КАР»ЄРІ вихованця харківського футболу, кар»єра якого тривала 12 років, було 5 команд.  Найбільше сезонів він  виступав за «Металіст»  (5) і сумський  «Фрунзенець» (4), де зіграв / забив 140/17 і 150/10 – відповідно.

Прихід Олександра у 1974 році  у «Фрунзенець»  помітно підсилив атакувальний потенціал команди.. Того сезону сумчани посіли 4 місце і виграли Кубок Дружби.

Особливо потужно зіграв  нападник за київський СКА, де проходив військову службу.  Він допоміг армійцям  виграли срібло у Другій лізі чемпіонату СРСР, забивши 18 м’ячів. Разлм з ним грали вихованці сумського футболу Віктор ГАЛЬЧЕНКО і Борис ШУРШИН. Надалі грав у «Чорноморці» і «Металісті», а завершував кар’єру вже у «Фрунзенці». По її завершення майже 20 років працював тренером у різних командах, в тому числі в охтирському «Нафтовику» і сумському  «Спартаку». Був асистентом у Михайла ФОМЕНКА в «Металісті». Як гравець, став переможцем  чемпіонату СРСР серед команд  Першої ліги і володарем Кубка УРСР-1976 у складі СКА , як тренер харків»ян,- був фіналістом розіграшу вже  Кубка України. Тоді вони мінімально поступилися «Чорноморцю».

 

    Віктор КИСЛЯКОВ:  Потужний форвард

 

     Три роки вів провів у сумському «Спартаку», з яким  виступав  у класах «Б» і «А» чемпіонату СРСР.  Щосезону був одним з кращих бомбардирів команди, забивши  36 м’ячів у 112 матчах. Віктору Івановичу – 80 років від Дня народження.

 

ДО СУМ Віктор прийшов  уже  досвідченим  нападаючим, майстром спорту СРСР. За плечима 25-річного  гравця  були виступи за калінінську «Волгу»,  ставропольське і кіровське «Динамо». З перших матчів  він став  лідером атак «Спартака». Як писала тоді преса «команда придбала потужного форварда, який помітно підсилив її напад»..

Вже першого (1968) року Віктор заявив про себе, показавши другий результат у команді за результативністю  (10 м’ячів). Наступного сезону збільшив свій доробок  і був першим.  Разом з Михайлом ФОМЕНКОМ відіграв усі матчі.  У 6 із 13 поєдинків  його v’ячі були вирішальними, а в матчах із «Шахтарем»  з Красного Луча (6:1)) та «Індустрією» з Єнакієво (3:0)  вистрілив «дуплетом».

Сезон 1969 року був найуспішнішим в історії  «Спартака»  і кар’єрі гравця. Віктор став кращим бомбардиром  (14 м’ячів),  двома влучними ударами відзначився у «Фіналі шести», де сумчани стали бронзовими призерами і здобули путівку до класу «А», забив 3 м’ячі у розіграші Кубка СРСР, в тому  у ворота чернігівської «Десни» (1:0),  ставропольського «Динамо» (2:1  в д.ч.) і  вищолігового алма-атинського «Кайрату» (1:3), став автором 300-го м’яча «Спартака» в чемпіонатах СРСР у домашньому матчі з черкаським «Дніпром» (1:1).

У 1970 році  «Спартак» дебютував у класі «А», але виступив невдало. Посівши передостаннє, 21 місце вибув до Другої ліги, яку було організовано наступного року. Після Сум більше всього Віктор завершив свою кар’єру, бо більше про нього немає офіційних даних. За 10 років він зіграв майже 200 матчів і став автором 55 м’ячів.

 

 

ФОТО з АРХІВУ. 70-і роки минулого століття. Матчі  «Спартака» збирали  повні стадіони, бо тоді команда дійсно грала…

 

 

Турнір «Сумський четвертак»

       Під такою назвою пройшов товариський  матч у рамках турніру серед ветеранів, присвячений знаковим подіям в історії сумського футзалу..

 

25 РОКІВ тому  команда «Колос» дебютувала у вищоліговому чемпіонаті  України  і було проведено перший Чемпіонат світу по-сумськи-1998. Серед  учасників  нинішнього  матчу були  безпосередні учасники тих змагань –  Сергій ГРИЦЕНКО, Віталій НАДТОЧІЙ, Олександр ЄЛШАНСЬКИЙ-молодший і Сергій СТРІЛЕЦЬКИЙ.  Почесним гостем був один із тренерів тієї команди Володимир ГЛАДОВ.

-Приємно було вийти знову на майданчик і пограти  з друзями. Здається, ніби  вчора ми дебютували, забивали перші м’ячі і раділи першій перемозі, а пролетіло вже  стільки років,- зізнався після матчу  Сергій ГРИЦЕНКО.

Головний приз розіграли  «Пресинг- 2000» і «Липоводолинці» з Липової Долини. Матч  драматичним  сценарієм  і  виявився щедрим на голи. До середини першого тайму  сумчани «летіли» – 0:4. Це Юрій БОБКО, Юрій ШЕВЧЕНКО і двічі Сергій ЛЕГУША  влучними  ударами засмутили  маститих суперників. Але швидко  вони оговталися, «спіймаои» свою  гру і на перерву пішли лідерами –  5:4. «Розмочив» рахунок Микола ПЛЄШИВИЙ, а  розвинули успіх  Віталій ВЕЛИКОДНИЙ і Сергій ГРИЦЕНКО,  які забили по 2 мєячі.  Не менш цікавою була друга половина зустрічі.  Юрій БОБКО зрівняв рахунок, але  Сергій ГРИЦЕНКО і Віталій ВЕЛИКОДНИЙ  знов виводять сумчан вперед  – 7:5. «Липоводолинці» не здаються, атакують, однак  врятуватися від поразки не вистачило часу.  7:6  – перемога  «Пресинга-2000».  Для нього  це був 890 матч за 23 роки своєї біографії.

За традицією кращі гравці отримали пам’ятні призи. Ними  названі Сергій СТРІЛЕЦЬКИЙ і  Юрій БОБКО. За вагомий внесок у розвиток футболу  член КДК АФСО Григорій РЕВА  вручив  Миколі КЛЮСУ, Олександру ІГУМНОВУ, Сергію ГРИЦЕНКУ і Віталію НАДТОЧІЮ подяки від АФСО. Сергій КИСЛЯКОВ вручив  їм збірник своїх віршів.

Найближчим часом у рамках  «Сумського четвертака» заплановано ще кілька  товариських  матчів.

 

 

29 вересня 2023 р.  ФЦ «Барса». У боротьбі за м’яч Сергій ГРИЦЕНКО (ліворуч)). Фото на згадку про «Сумський четвертак».

 

Ініціатива

 У Сумах розпочинають грати в соккер

 

      З ініціативи ветерана сумського футболу, екс-президента ФК «Явір» Володимира САЄНКА в обласному центрі  зроблено перший крок до розвитку СОККЕРА – різновиду футболу.

ПЕРШОПРОХІДЦЯМИ стали вихованці КДЮСШ «Суми». Було проведено виставковий матч 6х6   між командами  «Рибиця» (тренер Олександр ДЯКОВ) і «Рубін» ( Юрій ІВАНОВ). Юнаки швидко засвоїли правила гри.  Вона була динамічною і захоплюючою, юнаки вправно комбінували  і порадували результативністю.  Весь час в рахунку  попереду були  «авангардівці», де виділявся  Вадим ОСТАПЕНКО.  Він забив перший,  можна сказати, історичний м’яч. В його доробку «хет-трик». Дев’ятого номера  визнано  кращим  гравцем  першого матчу, який завершився перемогою гравців «Рибиці» – 6:4.

-Нова гра мені сподобалася. Відпочивати було ніколи, весь час  довелося бути в дії,- сказав після зустрічі Вадим. – І хоча є деякі відмінності в правилах, але їх швидко можна опанувати.  У Сумах цей вид, впевнений, знайде  швидко своїх  прихильників. Він має перспективи для розвитку, адже грати можуть аматори різних вікових категорій.

Як повідомив Володимир САЄНКО, у жовтні  в Сумах буду проведені перші змагання.  4 команди розіграють Кубок  «Надія соккеру», проведення якого ініціював  директор міського центру «Спорт для всіх» Євген ГОНТОВЕНКО.  В цьому місяці  заплановано турнір на приз ФЦ «Барса», який організовує  Вадим ГОРДІЄНКО. У перспективі – участь  команди Сум у чемпіонаті України.

Про цей вид спорту можна дізнатися на сайті Асоціації соккеру України.

 

   Книга рекордів, досягнень і цікавих фактів з історії сумського футболу

 

  Два «покери» в  Сумах і один у Краснопіллі

 

      Трьом гравцям  команд майстрів області вдалося в одному матчs забити 4 м’ячі/ Такою результативністю відзначилися гравці сумського «Фрунзенця» і «Спартака», а також краснопільського «Явора».

 

ПЕРШИМ це зробив Григорій ЛАЗАРКО 26 липня 1982 року у матчі 28 туру чемпіонату СРСР серед команд Другої ліги Української зони.  «Фрунзенець» приймав  «Спартак» із Житомира.

 

Після першого тайму сумчани безнадійно програвали – 0:3. У другому таймі на поле вийшов Григорій ЛАЗАРКО, гра якого кардинально змінила і малюнок гри господарів, і ситуацію на полі.  Впродовж 25 хвилин він забив 4 м’ячі (один з пенальті), які принесли сумчанам важливу перемогу -4:3. Тоді очки «Фрунзенцю» потрібні були,  як повітря, бо він знаходився поблизу «зони вильоту». За 5 років виступів за «Фрунзенець» Григорій  провів майже 200 матчів  і забив 58 м’ячів. Він – рекордсмен команди.

ЧЕРЕЗ 18 років досягнення Григорія ЛАЗАРКА повторив нападник «Спартака» Сергій БАБІЙЧУК, який цьогоріч  зустрів свій ювілейний, 50-й День народження.  5 серпня  2000 року він відзначився  у матчі із луцькою «Волинню». Це була першолігова зустріч 5 туру чемпіонату України. Вона пройшла за інтригуючим сценарієм впродовж 70 хвилин.

На 12-й хвилині гості відкрили рахунок. На 18-й – Сергій відновив рівновагу, а на 52-й вивів «Спартак» уперед. За 2 хвилини  суперник з пенальті відігрався – 2:2, а за  три  Сергій  вдруге виводить  сумчан вперед -3:2. Через 22 хвилини господарі втрачають перевагу і втретє розпочинають з центра поля.  Але останнє слово було за нашими футболістами, а точніше – за БАБІЙЧУКОМ. За 8 хвилин до фінального свистка  він забив переможний м’яч – 4:3.

-Цей день, цей матч, і ці м’ячі я пам’ятатиму  до кінця свого життя. Не кожному вдається в одній зустрічі  добитися такої результативності,-  похвалився своєю радістю герой матчу С.БАБІЙЧУК.

У 32 матчах за «Спартак» Сергій забив 16 м’ячів.

На жаль, свій виступ «Спартак»  завершив на 17 місці і вибув до Другої ліги. А того сезону він зробив сенсацію у розіграші Кубка України, вибивши  з боротьби представників Вищої ліги –  «Динамо» і «Таврію»

У «ЯВОРІ»  «покером» відзначився  Раїс ТЕРКУЛОВ. Влучні постріли він зробив  у ворота алчевської «Сталі-2» у   матчі  9 туру  друголігового чемпіонату України , що відбувся 29 вересня 2002 року  у Краснопіллі. Після того, як Олександр САВАНЧУК  з команди гостей на 37 хвилині не реалізував пенальті, за справу взявся Раїс. На 52, 68, 74 (з пенальті)  і 80 хаилинах він засмучував суперників. За 2 хвилини  відзначилися «сталевари». З пенальті рахунок «розмочив»  О.САВАНЧУК.

За «Явір» Раїс провів 22 матчі і забив 7 м’ячів.

Раїс ТЕРКУЛОВ (праворуч), який працює тренером, зі своїм вихованцем.

 

  Три знакові події- в одному матчі 

 

       У 1960 році у матчі чемпіонату СРСР класу «Б» між харківським  «Торпедо» і полтавським «Колгоспником» (0:2)  м’яч на 19 секунді  гри  забив Анатолій  КРИВОШЕЯ.  Це був найшвидший гол в історії полтавської команди і українського футболу.

 

                                            

 

ЦЕ досягнення через 60 років 6 травня 2020 року  перевершив нападаючий липоводолинського «Альянса» Микола  АГАПОВ.  У матчі з «Гірником-Спортом» у Горішніх Плавнях, який виграли наші футболісти – 3:2,   він створив  ТРИ  знакові події. Микола перевершив  досягнення полтавчанина, забивши перший м’яч вже  на 15 секунді поєдинку. А ще – відзначився «хет-триком». А  друтий його м’яч став  Сотим (100) «Альянса» у чемпіонатах України.

-Цей матч пам’ятатиму все своє життя,,- зазначив після тієї історичної зустрічі Микола АГАПОВ.

(Далі буде).

 

Прогноз

«Вікторія» – «Шахтар» – ? : ?   ?  

1 листопада відбудуться чвертьфінальні матчі розіграшу Кубка України. В когорті претендентів  на нього на цьому етапі і «Вікторія». Кого із суперників хотіли бачити наші респонденти, яких попросили висловити  свої побажання. Серед 37 учасників голоси  розподілилися  так.

 

        За «Шахтар» – 17 осіб:   

              Денис ЛУПАЧ, Григорій САСІН, Євген РЕВА, Микола КЛЮС, Олег ШЕПІЛОВ, Микола ПЛЕШИВИЙ, Віталій НАДТОЧІЙ,  Віталій МАТЛАШ, Ігор КРАВЧЕНКО,  Сергій ПАВЛЕНКО,  Олександр КАРПЕНКО, Юрій ЄЛШАНСЬКИЙ,  Валерій ЛЮТИЙ,  Володимир САЄНКО, Володимир СИДОРЕНКО, Валерій БОЯРКО і Андрій ДРУЖЧЕНКО.

      За «Полісся» – 8:

Альберт МОЛГАМОВ,  Костянтин ОЖІЙОВ,  Сергій СТРІЛЕЦЬКИЙ,  Віталій ВЕЛИКОДНИЙ,  Микола ДОВГАНЮК,  Валерій БЕРМУДЕС, Анатолій КУЦ і Михайло БЕЗУГЛИЙ.

За «Оболонь» – 4:

Андрій ПРОХОРОВИЧ, Михайло ЖОГЛО, Олександр ІГУМНОВ і Олег ПАРАЩЕНКО.

За «Ворсклу» – 3:

Роман ВАСИЛЬЄВ, Олександр СЕВЕРИН і Петро  БЕРЕСТОК.

За  ФК «Олександрія» – 2:

Володимир ГЛАДОВ і Сергій КАРПЕНКО.

За «Зорю» -1:   Віталій ДАШКІН.

За ФСК «Маріуполь» – 1: Микола ЖЕЛЄЗНИЙ.

     За «Чорноморець» – 1: Сергій СТРАШНЕНКО – старший.

 

Хто стане суперником «Вікторії» –  визначить жеребкування.

«Вікторія» стане четвертою командою області, яка  зіграє в 1/4 Кубка України. До неї на цьому етапі виступали  охтирський «Нафтовик», сумський «Спартак» і липоводолинський «Альянс».

В одному з попередніх випусків «ФутТайму» ми пропонували  нашим  респондентам  спрогнозувати рахунок  кубкового матчу  між «Вікторією» і «Минаєм», який завершився перемогою нашої команди – 1:0. Його  «вгадали»: Олександр ІГУМНОВ, Анатолій ПОЛЯЧЕНКО, Альберт МОЛГАМОВ,  Валерій ЛЮТИЙ, Микола КОРЖ та Іван КИРИЧЕНКО.