Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Футзал.

Чемпіонат Білорусі призупинили.

Як повідомляє сайт sport.sumy.ua, Виконком ГО «Білоруська асоціація міні-футболу (футзалу)» сьогодні прийняв рішення перенести початок фінальної стадії чемпіонату Білорусі (плей-офф) на два тижні вперед – з 11-го на 25 квітня.

 

Три заключних тури Асоціація рекомендувала грати без глядачів. Двохколовий турнір практично завершено. Не зіграні два матчі – в Щучині (з «Дінамо-БНТУ») і Светлогорску (з «Дорожніком»). Вони не скасовані – перенесені і будуть проведені до початку плей-офф.

 

У понеділок, 20 квітня, Виконком БАМФ проаналізує санітарно-епідеміологічну ситуацію в країні і рекомендації Міністерства охорони здоров’я і прийме рішення про відновлення (або продовження припинення) чемпіонату.

 

Нагадаємо, участь у чемпіонаті Білорусі беруть сумчани Денис Мазний (з МФК «БЧ») та Євген Змисля (з МФК «Сталіца»). Комнада Мазного в останнтому турі святкувала перемогу і вийшла на перше місце. Команда Змислі зіграла у нічию з на той момент лідером чемпіонату – «Вітеном» – і опустилась на третю сходинку «турнірки».