Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Футзал.

Перша ліга: сезон 2019/2020 буде завершений.

Сьогодні відбулася відеозустріч керівництва АФУ з представниками учасників плей-офф Першої ліги. Про це повідомляє сайт АФУ.

 

У ній взяли участь: Олександр Хурсов («ДЕ ТРЕЙДИНГ»), Роман Стаднічук («Володимир»), Олег Ковальський («Ураган-2-КФВ»), Ігор Салівон («Рятувальник»), Володимир Гримайло та Валентин Вакула.

 

Зважаючи на загальну невизначеність за багатьма напрямками (тренувальний процес, транспортне сполучення міського та міжобласного рівнів, відомчу належність залів, неможливість прогнозування урядових рішень та/або рішень органів місцевого самоврядування), а також піклуючись про життя та здоров’я гравців і працівників клубів, учасники зустрічі висловилися за завершення сезону 2019/2020 у Першій лізі.

 

Водночас, юридичне рішення про завершення чемпіонату та його подальший правовий статус буде прийнято Виконавчим комітетом АФУ після проведення консультацій з Українською асоціацією футболу та УЄФА.

 

Нагадаємо, роменський “Рятувальник” у сезоні 2019/2020-ть у регулярному чемпіонаті йшов на третьому місці (після десяти турів). У подсумку “Рятувальник” та івано-франківський “Ураган-2-КФВ” отримають “бронзові” нагороди турніру.