Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Футзал.

Футзал: перша ліга.

 

Перша футзальна ліга сезону 2020/2021 стартує 24 жовтня.

 

Незважаючи на попереднє планування щодо формування трьох груп та кількості команд у діапазоні від 18 до 24 – наслідки коронавірусу та інші обставини зумовили значне скорочення кількості учасників, що пов’язано з нинішнім економічним становищем команд, особливостями карантинних умов в окремих регіонах, незручностей транспортного сполучення, пов’язаних з карантинними обмеженнями та низкою інших.

Зрештою, учасниками передсезонних онлайн-зустрічей стали представники дев’яти команд. Втім, черкаський «Карбон» та «Городенка» прийняли рішення не брати участь у зв’язку з фінансовими причинами.

 

Таким чином, учасниками нового сезону стануть такі сім команд: «Рятувальник» (Ромни, Сумська обл.), «Ураган-2-КФВ» (Івано-Франківськ), «Надія-ЗНУ» (Запоріжжя), «Рівнестандарт-ДЮСШ №4» (Рівне), «Любарт» (Луцьк), «Sun Vita» (Снятин, Івано-Франківська обл.) та «Славута» (Хмельницька обл.)

Після попередніх обговорень було вирішено провести розіграш у форматі двох кіл з роз’їздами та стадією плей-офф. Відповідно, кожна з команд проведе по 12 матчів у рамках регулярного чемпіонату. На другому етапі переможець регулярного чемпіонату напряму потрапить до стадії півфіналу та отримає двотижневу паузу.

Старт чемпіонату запланований на 24 жовтня. Його переможця буде визначено не пізніше, ніж  24 квітня. Роменський «Рятувальник стартує у першому турі виїзним матчем проти «Любарта».