Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Футзал.

Привітали чемпіонів.

У Будинку футболу привітали гравців збірної України серед спортсменів з вадами зору, які здобули перемогу на світовій першості 2017 року з футзалу, що проходила в італійському Кальярі.

 

Вітальні слова тріумфаторам чемпіонату світу від імені Федерації футболу України та її президента Андрія Павелка передав генеральний секретар національної асоціації Юрій Запісоцький:

«Радий, що підтримка ФФУ футзалу в усіх його проявах приносить такі фантастичні плоди. Феєрична перемога над Англією у фіналі чемпіонату світу лише у черговий раз про це засвідчила».

 

«Хочеться привітати цю команду з черговим здобуттям звання чемпіонів світу – це звучить дуже гордо. Ваші перемоги додатково продемонстрували, що Україна посідає високе місце у європейському та світовому футзалі», – зазначив віце-президент Асоціації футзалу України Володимир Гримайло.

 

Головний тренер команди-переможця міжнародного форуму Микола Чхайло подякував керівництву ФФУ за запрошення до головної будівлі українського футболу, в якій приймаються усі доленосні рішення на благо розвитку не лише футболу, а й футзалу:

«Хлопці досягли цього блискучого результату за рахунок неймовірних намагань та важкої праці. Нинішня команда сформувалася ще у 2011 році, і на сьогоднішній день усі ті зусилля, які були вкладені у цю збірну, дали свої результати. Хочеться подякувати гравцям, які, незважаючи на наявність вад зору, стовідсотково віддані футзалу і готові відстоювати честь нашої країни на міжнародній арені, щоб завжди звучав наш гімн, піднімався наш прапор, а у світі знали, що Україна – могутня, незалежна, самостійна та самодостатня держава».

 

Цінні подарунки – футбольну атрибутику, пам’ятні призи та почесні відзнаки – з рук генерального секретаря ФФУ Юрія Запісоцького та президента Асоціації футболу інвалідів Владислава Штамбура отримали гравці команди, тренери та лікар команди. Нагадаємо, онову збірної складають гравці сумського «Інваспорту». Тренують збірну сумські фахівці, ЗТУ Микола Чхайло, Ігор Кравченко та Володимир Гладов.