Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Футзал

Чемпіонат світу 2020.

У другому матчі основного раунду відбору до чемпіонату світу 2020 року підопічні Олександра Косенка розійшлися миром із командою Словенії.

Суперником українців у другому у матчі у Скоп’є стала команда Словенії. У сьогоднішньому поєдинку першими у першому таймі відзначилися представники балканської країни. На початку другого тайму Петро Шотурма вирівняв становище, а потім Микола Микитюк із пенальті вивів нашу команду  уперед. Але невдовзі словенці знову зробили рахунок рівним — 2:2. Цей результат став остаточним.

ЧС-2020. Основний раунд відбору. Європейська зона. Група 2

2 тур

Словенія 2:2 (1:0) Україна

Гол: Чуєць (17), Мордей (34) — Шотурма (22), Микитюк (+30).

Сумчанин Артем Фаренюк у матчі заробив «гірчичник».

Команда  І  В  Н   П   М   О
 1  Україна 2 1 1 0 9—3 4
 2  Словенія 2 1 1 0 8—3 4
 3  Косово 2 1 0 1 8—12 3
 4  Північна Македонія 2 0 0 2 6—13 0

27-о жовтня о 18.30 Україна зіграє з командою Північної Македонії.

До еліт-раунду проб’ються перші та другі команди кожної з восьми груп основного раунду відбору. На наступній стадії 16 збірних 7 листопада поточного року розділять на чотири квартети, переможці яких напряму потраплять на чемпіонат світу. Поєдинки еліт-раунду відбудуться 28 січня — 2 лютого 2020 року. Команди, які посядуть у групах другі місця, вийдуть до плей-офф, в якому будуть розіграні ще дві путівки на мундіаль. Стикові матчі заплановані на 9-е та 12 квітня 2020 року. Таким чином, шість команд європейського відбору приєднаються до Литви, яка прийматиме світовий форум 12 вересня — 4 жовтня 2020 року.