Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Карантинні новини.

ЄВРО-2021 серед жіночих команд: плани УЄФА щодо матчів групового раунду та плей-офф квалівікації.

фото UEFA

Як повідомляє сайт УАФ, квітневі та червневі поєдинки відбірного циклу першості Європи за участю жіночої збірної України перенесено.

 

Спочатку Виконком УЄФА з огляду на надзвичайну ситуацію з COVID-19 переніс офіційні матчі, у тому числі поєдинки кваліфікації жіночого Євро-2021, які повинні були відбутися в березні й квітні. Збірна України мала в цей період зіграти в Чорногорії (10 квітня) й приймати вдома Грецію (14 квітня).

 

Згодом УЄФА у своєму релізі оголосив про перенесення й червневих поєдинків відбірного турніру Євро-2021 серед жіночих команд. У цьому списку — матчі збірної України з Ірландією (5 червня вдома) та Грецією (9 червня в гостях).

 

Тепер же УЄФА повідомив, що поєдинки групового етапу кваліфікації, що залишилися, пройдуть під час вікон ФІФА для жіночих міжнародних матчів у вересні, жовтні й листопаді 2020 року. А стикові ігри відбору, які мали відбутися 19-го та 27 жовтня, перенесені на квітень 2021 року.

 

До складу збірної України на матчі кваліфікації ЄВРО-2021 викликались сумчанка Катерина Самсон та охтирчанка Яна Калініна.