Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Кіберфутбол.

Студент сумського вишу проти ForlanFS.

фото: сайт УАФ

 

29 травня о 20.00 на YouTube-каналі Української асоціації футболу на відвідувачів чекає грандіозне видовище: уперше в межах кіберфутбольного протистояння зійдуться гравець національної збірної команди України та професіональний кіберспортсмен! Про це повідомляє сайт УАФ.

 

В онлайн-поєдинку у FIFA20 зустрінуться студент сумського НН ІФК СДПУ ім.А.С.Макаренка Олександр Зінченко та гравець із топ-100 світового рейтингу FIFA.gg найкращих кіберфутболістів (дисципліна FIFA19 на PS4) Алекс Мерсер, більше відомий як ForlanFS.

 

Для того, аби зрівняти сили та додати інтриги матчу, Олександр Зінченко зіграє складом у форматі Ultimate Team за участю легенд світового футболу. ForlanFS гратиме складом, в якому будуть лише українські гравці. Такий баланс дозволить Зінченку набрати обертів для протистояння потужному професіональному кіберспортсмену, а ForlanFS зможе відточити майстерність у незвичних для себе ігрових умовах.

 

«Гравці» проведуть два матчі, а переможця буде визначено за загальною кількістю забитих голів. Безпрецедентним стане й те, що вперше матч коментуватимуть самі гравці у форматі живого спілкування протягом гри.

 

Нагадаємо, англійський «Манчестер Сіті», у складі якого виступає Олександр Зінченко, офіційно повідомив, що перша команда поновила тренування. Поки що футболісти займаються окремими групами згідно з медичним протоколом АПЛ.