Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Команда змінює назву.

ФК «СУМИ» – ВІДРОДЖЕННЯ МІСЬКОГО АМАТОРСЬКОГО ТА ПРОФЕСІЙНОГО ФУТБОЛУ.

Напередодні нового футбольного сезону на стадіоні «Ювілейний» у м. Суми 3 березня пройшов брифінг міського голови м. Суми Олександра Лисенко, футбольних функціонерів міської федерації та ФК «LS GROUP» (Суми).

Не секрет, що у місті Суми фактично не було професійного клубу, чи навіть міського аматорського.

Заява про відродження аматорського та професійного футболу у місті викликала неабиякий ажіотаж. Містяни, вболівальники, фан-спільнота та любителі спорту із надзвичайною радістю сприйняли цю новину. Адже футбол – це самий масовий вид спорту в світі та України, загальновизнаний спорт №1 та запорука здорової нації.

Проте виявилися окремі критики та скептики цієї ініціативи. По-суті претензії звелися до назви команди –  LS GROUP. Водночас функціонери клубу раніше повідомляли, що готові до ребрендингу команди. За коментарем з цього питання ми звернулися до президента ФК «LS GROUP» Геннадія Дем’яненка.

                      Геннадій Дем’яненко:  «Так, відсьогодні команда йменуватиметься  «Суми».

Це спільне рішення команди, тренерського складу, адміністрації, вболівальників, фанів та міської влади. Не секрет, що наша мета – друга ліга, аматорський чемпіонат спосіб туди потрапити. Чинна назва команди не «пройде» для ПФЛ як мінімум за регламентними вимогами. Все йшло до того, що команда буде перейменована. Сьогодні це вже факт. Відповідні документи подані до міської федерації та обласної асоціації футболу. Хоча назва команди «Суми» бентежить зіпсованою репутацією історією з договірними матчами ПФК, в якій, до речі, ніхто досі крапку не поставив. Але «Суми» – це наша футбольна історія. Хоча і з «ложкою дьогтю».  Впевнений, що грою та результатами ми доведемо правильність цього рішення».

Джерело – FootBoom