Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Конкурс.

 Переможених  немає! Всі отримають призи!

Підсумки конкурсу Асоціації футболу Сумської області.

   Сьогодні  АФСО  підбиває  підсумки  і оголошує переможців  конкурсу, який було проведено вперше. Присвячений він  30 річниці нашої  футбольної  організації. Відповіді за запитання мали бути такими:

  1. У 2022 році АФСО  виповнюється  30 років.
  2.  5 разів поспіль за часів СРСР  чемпіоном  області ставав сумський «Фрунзенець»,  в Україні – 4 рази поспіль – роменський «Агробізнес-ТСК».
  3. Гравцями київського  «Динамо» були вихованці сумського футболу Михайло ФОМЕНКО, Владислав ПРУДІС, Олег ГУСЄВ, Сергій РИБАЛКА, а наразі – Денис АНТЮХ  і Денис ІГНАТЕНКО, який у молодіжному складі.
  4. За всі роки сумська команда  майстрів мала такі назви: «Авангард», «Спартак» , «Фрунзенець», «Автомобіліст», «СБТС»,  «Агротехсервіс», «Явір-Суми»,  «Спартак-Горобина»,  ПФК «Суми», ФК «Суми».
  5. Найкращих результатів  команда добилася під керівництвом Олександра СЕРБІНА у 1968-69 роках, коли посіла 2 і  1 місця  відповідно  у своїх зонах і 3-є   у фінальному турнірі.

     Всі  10 учасників   конкурсу  АФСО, а ними стали вболівальники із Сум, Конотопа,  Дружби  і Осоївки Краснопільського району,  показали   хорошу  обізнаність з історією  сумського футболу. Тому голова  федерації вирішив  всіх   нагородити футбольними м’ячами. Нагородження пройде  в офісі АФСО  на стадіоні «Ювілейний». Про дату і час  буде повідомлено додатково.

     Отже,  футбольні  м’ячі отримають:  Віктор  ЗМИСЛЯ  з Осоївки, Микола КОРЖ з Дружби, конотопчани Михайло ТРИТЯКНікіта ПОЛЯЧЕНКО і Анатолій СПАЩАНСЬКИЙ та сумчани Ірина СМИРНОВА,   Костянтин ШАПОВАЛОВДаніїл ЯНКОВСЬКИЙ,  а також   Сергій КРУШ і Андрій КОРАБЕЛЬСЬКИЙ. Останніх двох просимо повідомити   свої  контактні телефони.

    -Я вдячний  всім  за участь у  нашому першому  конкурсі.  Також  надсилаю їм  свої вітання. Мені приємно відзначити, що  вболівальники  знайомі   з історією нашого футболу,  слідкують за виступами  наших команд і, впевнений, вболівають за них.

    Наступного року  АФСО  відзначатиме своє  30-річчя.  До ювілейної дати  плануємо провести нові конкурси для шанувальників футболу. Слідкуйте  за нашими новинами і повідомленнями  на сайті АФСО.

    Усіх  –  з новорічними святами!  Нехай здійсняться всі  ваші заповітні мрії!  Удачі   і перемог вам  у новому році  і вболіваймо за своїх!

                                                               З повагою і найкращими побажаннями –

                                                                    голова АФСО Андрій ПРОХОРОВИЧ.