Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Кубок Г.Свірського.

«Кубок Геннадія Свірського» розіграють у Байраці.

 

10 червня 2020 року відбудеться матч Кубку Геннадія Свірського з футболу.

 

За правилами цього турніру в його розіграші візьмуть участь чемпіон Сумської області з футболу 2019 року у Вищій лізі ФК «Суми» (у минулому ФК «LS GROUP») та переможець Першої ліги чемпіонату регіону – ФК «Колос» із Северинівки Сумського району.

 

Матч розпочнеться о 18:00 на стадіоні «АЛЬЯНС АРЕНА» у Байраці Липоводолинського району. Захід відбудеться без глядачів.

 

Нагадаємо, що президент ФК «Агробізнес TSK» Геннадій Анатолійович Свірський передчасно пішов з життя у 2018 році. Він пройшов непростий шлях від водія, інженера до керівника потужної агрофірми «Агробізнес ТСК» Роменського району, він знав ціну слову, справам та учинкам. Кілька разів обирався депутатом Сумської обласної ради. Геннадій Анатолійович переймався проблемами земляків, агропромислового виробництва України, був хорошим керівником і турботливим сім’янином. У нього залишилося безліч нездійсненних справ і задумів. Його клуб – «Агробізнес ТСК» – був незмінним регіональним футбольним лідером, чотири рази ставав чемпіоном Сумської області.