Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Кубок області.

Про суддівській «скандал».

Післяматчевий коментар тренера «Агробізнесу TSK», даний після матчу роменської команди проти «Вікторії», викликав бурхливу реакцію в футбольній спільноті Сумщини. Нагадаємо, Валерій Кліщенко досить бурхливо висловився на адресу арбітра матчу Дмитра Лушпи.

 

Комітет арбітрів детально, ледь не покадрово, розглянув работу суддівської бригади і зокрема головного арбітра.

kotenko

За словами голови комітету арбітрів ФФС Євгена Котенка, дрібні помилки, допущені Дмитром Лушпою, на результат матчу не вплинули:

 

«Без помилок провести матч неможливо. Іх припускаються арбітри навіть в фіналах чемпіонатів світу. Але помилки, допущені бригадою матчу «Агробізнес» – «Вікторія», на кінцевий результат матчу не вплинули. Вважаю, що бригада об’єктивно провела цей матч».

molgamov

Свою думку висловив і суддівській спостерігач цього матчу Альберт Молгамов:

 

«Перш за все, я хотів би подякувати футболістів за гідну поведінку як під час, так і після завершення матчу. Дмитро Лушпа, хоч і молодий арбітр, але вже встиг попрацювати на матчах як регіональних турнірів, та і на іграх Дитячо-юнацької ліги України та чемпіонату серед аматорських команд. Матч в Ромнах він провів на високому рівні. Усі важливі та складні рішення приймав правильно. Допущені помилка – не суттєві».

 

Що до висловлювань тренера роменської команди, то рішення по цьому інциденту прийматиме КДК федерації футболу Сумщини. Сам же Валерій Кліщенко вже вибачився за різкі висловлювання.