Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Кубок України

«Альянс» у чвертьфіналі.

У матчі 1/8-мої фіналу на «Ювілейному» команда Юрія Ярошенка перемогла «Гірника-Спорт» з Горішніх Плавнів.

На 10-тій хвилині матчу Сергій Загинайлов вивів «Альянс» вперед. На 22-ій м’яч у ворота Ярослава Важинського забив Юрій Кравчук. Проте на перерву команди пішли за рахунку 2:1 на користь липоводилинців – на 35-тій хвилині Загинайлов оформив дубль.

Після перерви Максим Гаврась на 49-тій хвилина та Загинайлов на 53-тій хвилині роблять рахунок 4:1. На це «Гірник-Спорт» відповів голом Олексія Збуня на 59-тій хвилині. На 79-тій Олександр Дугієнко знов доводить перевагу «Альянсу» до трьох м’ячів. І хоча на третій компенсованій хвилині матчу екс-гравець ПФК «Суми» Віктор Лиховидько забив третій гол у ворота Важинського, відразу після цього арбітр матчу Роман Блавацький дав свисток про завершення матчу – 5:3 на користь «Альянсу», який виходить в 1/4 –ту фіналу.

1/8-ма фіналу

«Альянс» (Липова Долина) 5:3 (2:1) «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні)

Голи: Загинайлов (10, 35, 53), Гаврась (49), Дугієнко (79) — Кравчук (22), Збунь (59), Лиховидько (90+3).