Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Кубок України серед аматорів

Два клуби Сумщини зіграють у Кубку України

 

 

Два клуби Сумщини зіграють у Кубку України

          Футбольні клуби Сумщини – володар Кубку області та Кубку регіонів Сумщини сезону 2018 року ФК «LS Group» (Суми) та дворазовий переможець Кубку області 2013 та 2016 років – ФК «Велетень» (Глухів) братимуть участь у розіграші Кубку України з футболу серед аматорських команд сезону 2019/2020 рр.

          29 червня у Будинку футболу УАФ відбулася нарада з питань організації та проведення змагань наступного сезону – 2019/2020. Участь у нараді взяли представники двадцятьох клубів, що планують участь у чемпіонаті та розіграші Кубку України. Перший етап Кубку відбудеться 21-28 серпня. Заявка команд на участь у розіграші Кубку України триватиме з 5 по 16 серпня.

          Після того, як загальнодержавний професійний футбол покинув єдиний представник Сумщини – ПФК «Суми» – надзвичайно важливо, що наші клуби представлятимуть регіон на всеукраїнському рівні. Це вагомий крок відродження сумського футболу. Ще дві команди – ФК «Вікторія» (Миколаївка) та ФК «Тростянець» приймуть участь в аматорському чемпіонаті України. Поряд з цим ФК «Альянс» (Липова Долина) представлятиме область на професійному рівні – другій лізі ПФЛ України”, – повідомив голова Федерації футболу Сумської області Андрій ПРОХОРОВИЧ.

          Ми відносно молода, хоча і амбіційна команда. Перед собою завжди ставимо максимальні завдання. Наразі це вихід на загальноукраїнський рівень. Впевнений, що рівень команди, стадіон «Ювілейний» та наші вболівальники цього заслуговують”, – говорить президент ФК «LS Group» та заслужений юрист України Геннадій ДЕМЯНЕНКО.

          Від футбольної спільноти Сумщини хочемо побажати командам вдалих матчів та якісних результатів. Впевнені, що їх гра обов’язково подарує добрий настрій та безліч позитивних емоцій сумчанам.

footboom.com