Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

“Ліга “Барси”-2016.

Тур третій. Анонс.

В неділю, 24-го квітня, команди досягнуть екватору групового турніру.

Група С

IMG_7427

Першими (о 12:00) на поле ФЦ «Барса» вийдуть «Технологія» та «СумДУ-2». В попередньому турі «технологи» в «суху» поступились «Динамо» (0:4), а дубль «політеху» розписав «мирову» з «Колумбією». Остання о 13:00 зустрінеться на полі з лідером групи – «Динамо», яке в двох матчах двічі перемогло суперників. Додамо, що «динамівці» поки в турнірі не пропускали.

Група А

IMG_3215

О 14:00 розпочнеться матч «Sagacitas»- «Сучасник». Після перемоги над «медиками» в першому турі «благодійники» в другому поступились новоспеченим чемпіонам України серед студентів. При цьому, нагадаємо, двічі в складі «СумДУ» відзначився головний тренер «політехніків» Сергій Песоцький. «Сучасник»програвши «СумДУ» та «МедІнсу», поки не може похвалитись жлдним набраним очком.

О 15:00 в «політехівському» дербі зустрінуться «МедІнс» та «СумДУ»

Група В

IMG_6785

О 16:00 господарі поля – «Барса» – прийматимуть інтернаціональну команду. «Барса», яка пропустила матч першого туру, в другому поступилась «Медцентру БДР». «International» в двох матчах відкривав рахунок, але в підсумку програвав – «Медцентру» та «Прокуратурі».

Закриють третій ігровий день турніру о 17:00 «Прокуратура» – «Медцентр БДР». Остання зустріч команд відбулась в рамках розіграшу Кубку міста Суми з футзалу і тоді перемогу з рахунком 5:3 святкували медики.