Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Міні-футбол.

Футболісти підтримали Збройні сили України.

У суботу, 23 квітня, на передодні великоднього свята, відбувся благодійний турнір на підтримку збройних сил України з міні-футболу.

В турнірі взяло участь 13 команд з Недригайлівської, Коровинської, Вільшанської територіальних громад, щоб продемонструвати свою громадянську позицію і підтримати наших героїв, зібравши кошти для добровільного формування територіальної оборони Недригайлівщини.

Усі команди, які приймали участь у турнірі отримали назви міст України.

Переможених на цьому турнірі не було, але за спортивним принципом команди були розділені на 4 групи, де з кожної групи до фіналу потрапило по одній команді. Тож у підсумку проведення змагань бронзові нагороди виборола команда Охтирка (Коровинської сільської ради), срібними призерами стала команда Гостомель (Недригайлівської селищної ради), чемпіонами стала команда Тростянець (Тернівського старостинського округу).
Команди були нагороджені кубками та подяками від відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Недригайлівської селищної ради.

Також від імені голови АФСО Андрія ПРОХОРОВИЧА командам були вручені м’ячі з символікою УАФ та прапори України.

Оригінальні призи кращим та найстаршим гравцям турніру від магазину “Наш Супермаркет” і пивоварні “Солод” (м. Суми) вручив Микола РОГОЗІН.
Зібрані кошти по закінченні турніру були передані командиру добровільного формування Недригайлівської селищної ради №1 Ігорю КОРЕНЕВУ.


Команди, які приймали участь у благодійному турнірі: Гостомель, Чорнобаївка (Недригайлівська селищної ради), Чернігів (Ветеран – Недригайлів), Краматорськ (Сакунівський старостинський округ), Енергодар (ДЮСШ Недригайлів), Ірпінь, Буча, Охтирка (Коровинська сільська рада), Конотоп, Харків (Хоружівський старостинський округ), Ізюм, Маріуполь (Вільшанська сільська рада), Тростянець (Тернівський старостинський округ).