Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Міні-футбол.

«Владний футбол».

У Сумах на полі ФЦ «Барса» представники чотирьох гілок місцевої влади розіграли кубок обласного центру з міні-футболу у турнірі «Владний футбол». Відкрив турнір символічним ударом по м’ячу легендарний земляк Олег Гусев.

 

У першому півфіналі на майданчику зустрілись сумські депутати та збірна сумських медійників і поліграфістів. Завдяки голам Вадима Півненка і Максима Новікова та дублю Олександра Короля перемогу у цьому матчі святкувала «Четверта влада».

 

Завдяки хет-тріку Сергія Лозовягіна у другому півфіналі сумські судді перемогли сумських чиновників.

 

У «бронзовому» матчі чиновники повели у рахунку після голів Станіслава Кононенка та Андрія Антоненка. Але перемогу чиновники не втримали – перемогу депутатам принесли влучні удари трьох Дмитрів – Лантушенка, Амосова та Наталухи.

 

За схожим сценарієм відбувся фінальний матч – завдяки голу Олександра Короля медійники повели у рахунку після чого пропустили чотири голи – двічі відзначився Олександр Сіробаба, по разу  Богдан Курашов та Сергій Лозовягін.

 

Кращими гравцями турніру визнані Андрій Антоненко («Сумські чиновники»), Дмитро Наталуха (Збірна детутатів), Олександр Король («Четверта влада») та Сергій Лозовягін («Феміда»).