Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Міжсезоння.

Сумська “Вікторія” вийшла з відпустки.

 

Сумський футбольний клуб “Вікторія” вийшов з відпустки та розпочав підготовку до весняної частини сезону. На першому тренуванні команди Суспільне поспілкувалося з головним тренером команди Анатолієм Безсмертним.

Анатолію Петровичу, як би ви оцінили першу частину сезону?

Ті задачі, які були поставлені перед командою, ми, в принципі, виконали. Але десь осад є, бо хотіли краще і йшли непогано на другому місці весь час. Але в кінці дві поразки… Особливо остання від “Лівого берега”. Уся робота, яка була напрацьована – десь враження такі, не дуже хороші.

Який матч Ви вважаєте найкращим у першому сезоні і який матч хочете забути?

По-перше, всі матчі були по-своєму непогані. Навіть ті ігри, в яких ми програли. Десь незакономірний був результат. Але щоб сказати, що якийсь матч ми “вау” провели – то ні. Були дуже хороші моменти з “Інгульцем”, і з “Лівим берегом”. Особливо в домашній грі. Були й прикрі поразки, як остання гра з “Лівим берегом”, як поразка “Інгульцю”, де ми не повинні були програвати з такими рахунками. А так, в цілому, взяти як ми комплектувалися, як команда в “авралі” робилася – то й результат, який ми дали, ми на те і заслуговуємо.

Стартує перший збір. Які плани?

Нарешті ми зібралися. Основна задача першого збору – це привести футболістів в порядок, підняти всі види витривалості та підготувати хлопців до основної роботи. Плануємо провести товариські зустрічі. Подивитися, в якому хлопці нині стані. Наразі заплановані зустрічі з “Ворсклою-U-19” (27 січня), “Тростянцем” (30 січня) і “Лівим берегом” (2 лютого).

Втрати є?

Втрати є. Долинський Денис повернувся до “ЛНЗ”. Він у нас був орендований. І Богдан Мишенко – у нього запрошення за кордон було, він поїхав. Ми всім хлопцям дуже вдячні, вони свій вклад в історію команди внесли, дякуємо їм за це.

А надбання?

Хлопці приїхали на перегляд. Хочемо подивитися на них. Момент комплектування у нас не завершений. У нас принцип один – грає сильніший. Якщо беремо футболіста до команди, то він має бути кращим за футболістів, які у нас є. Проте поки немає про що говорити. Перший тренувальний день, побачимо.