Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Міжсезоння.

ФК «Суми» в умовах карантину.

 

Як футболісти ФК «Суми» проводять тренування під час карантину розповідає канал «Суспільне:Суми».

 

Валерій Куценко, капітан футбольного клубу «Суми», говорить що зараз команда працює в умовах карантину. Хлопці до них звикли.

 

«Усі дорослі люди, всі вже розуміють, що склалася така ситуація. Може було спочатку важко – навіть найпростіше, вихід на вулицю, поява в місті. Я думаю – ми професіонали і якщо потрібно, то виконуємо всі інструкції, які рекомендують нам. Звичайно, більше не вистачає роботи з м’ячем. Трохи бігової роботи. «Квадрати» ті ж цікаво», – говорить Валерій Куценко.

 

З наставником команди Ярославом Пєсоцьким журналісти зустрілись у приміщені асоціації футболу Сумської області. Він розповів про те як команда живе сьогодні.

 

«Футболісти кроси бігають. Фортлекі так саме. На різні частини м’язів роблять вправи. Для ніг, для рук, для преса. З м’ячем швидше за все працюють. Але це індивідуально, якщо не порушують всіх норм», – говорить Ярослав Пєсоцький.

 

Розповів Ярослав Пєсоцький і про те, як готуватиметься команда після карантину.

 

«Ми будемо відштовхуватись від того, де ми будемо грати далі. Чи будемо ми грати заплановані ігри Суперкубка області та «Кубок Свірського». Якщо ці ігри залишаються в плані, якщо вони будуть – то в першу чергу ми будемо йти і готуватися до них. А далі готуватимемося до аматорському чемпіонату».

 

Нагадаємо, у сезоні 2019-ть команда «LS Group», яка була попередником футбольного клубу «Суми», виграла звання чемпіона Сумської області. Після цього команда вирішила виступати в аматорському чемпіонаті України. У цьому році команда змінила  назву на футбольний клуб «Суми».