Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Міжсезоння.

“Вікторія” на карантині.

фото: сайт ФК “Вікторія”

 

Ситуація з поширенням коронавірусу та карантинними обмеженнями в Україні вплинула на всі сфери нашого життя. Не виключення і ситуація з футболом. Аматорський клуб «Вікторія» з Миколаївки також уже другий місяць знаходиться на карантині.

 

Про ситуацію в команді та перспективи побачити найцікавіші ігри сезону розповів сайту клубу виконавчий директор Геннадій Ткаленко.

 

«Ще у березні ми активно готувались до початку сезону, взяли участь у Кубках Дніпра та Харкова, але «Слобожанський» так і не дограли, адже уряд відправив всіх на карантин. Не можу сказати, що ми нічого не робили. Тренерський штаб проводив велику роботу з футболістами, проводили он-лайн тренування, здавали заліки з фізичної підготовки, також по відеозв’язку. Звісно, що цього недостатньо, але це все, що ми могли зробити в умовах обмеження. Зараз ми всі в очікуваннях. Днями відбудеться засідання УПЛ, потім – виконкому асоціації футболу Сумської області, і ми очікуємо дозволу на командні тренування. Адже перед іграми треба відновити і форму, і зіграність, і командний дух, але тут я впевнений, що Артем Радіонов працює на випередження. Наскільки відомо, є плани все-таки дограти Аматорський Чемпіонат і Кубок. Але я чув різні думки і пропозиції, як-то лише фінальні ігри, адже більшість груп мають беззаперечних лідерів. Простіше ситуація в Кубку, ну як для нас. Адже ми восени вийшли в півфінал, тому двічі зіграти з новотроїцькою «Таврією» встигаємо без проблем, а там уже як повезе. Уже всі скучили за футболом – і команда, і тренери, і глядачі. Мені постійно телефонують наші вболівальники, питають коли? Я думаю, що скоро, головне подарувати нашим землякам видовищну гру, щоби на Сумщині пишались футбольним клубом «Вікторія».