Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Новини АФСО.

УЄФА прийняв рішення допомогти країнам-учасникам долати наслідки пандемії COVID-19.

 

УЄФА офіційно повідомив про своє рішення стосовно змін у правилах фінансування національних футбольних асоціацій за програмою HatTrick. Відповідно до отриманої інформації, обсяги й терміни планового виділення коштів УЄФА не змінюються, проте національним асоціаціям надається право більш гнучко розпоряджатися отриманими у майбутньому грошима, зокрема, спрямовуючи їх, за необхідності, і на подолання наслідків пандемії коронавірусу.

 

Під час наради в УАФ з окресленого питання представники регіональних футбольних асоціацій, зокрема і АФСО, обговорювали рішення УЄФА із президентом УАФ Андрієм Павелко.

 

Оскільки йдеться не про нове, а планове фінансування УЄФА потреб українського футболу, то жодних додаткових рішень, що логічно, з цього приводу під час наради не приймалося. Окремо маємо акцентувати увагу на тому, що Сумська регіональна асоціація не поділяє заяв Ігоря Кочетова. Останній поширив у ЗМІ дописи про нібито спростування намірів УЄФА фінансувати українську національну асоціацію за програмою HatTrick. Сам пан Кочетов участі у нараді не брав, але він мав можливість ознайомитися з офіційною позицією УЄФА на сайті організації. Однак, певно, не зрозумівши очевидних речей, пан Кочетов ще й скерував листа до УЄФА із вимогою додаткового обґрунтування планового фінансування.

 

Така необізнаність та непрофесійність пана Кочетова засмучує. Саме тому ми, як регіональна асоціація, інформуємо нашу футбольну спільному про дійсний стан справ.