Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Новини АФСО.

Рішення Виконкому АФСО.

Виконавчий комітет асоціації футболу Сумської області з використанням сучасних телекомунікаційних технологій провів засідання щодо місця проведення матчу за Суперкубок Сумської області сезону 2020 року.

 

Враховуючи Протокол №17 позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій члени Виконкому проголосували за зміну місця проведення матчу за Суперкубок Сумської області з футболу.

Вирішили: місцем проведення матчу за Суперкубок Сумської області з футболу між ФК «Тростянець» та ФК «Суми» визначити стадіон «Ювілейний» у Сумах (вул. Гагаріна, 9). Дата та час проведення матчу – 28 червня 2020 року, 18:00. У зв’язку з картинними обмеженнями, гра відбудеться без глядачів. 

Посилання на трансляцію буде надано найближчим часом.

 

Крім того через введення заборони на проведення спортивних змагань, в яких приймає участь більше 10 осіб у містах Глухів, Охтирка, Тростянецького та Путивльського районах, вирішено надати право командам з цих міст та районів проводити домашні матчі у інших містах до завершення цієї заборони.