Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Новини ФФУ.

20 вересня на тренувальних полях НТК ім. В. Баннікова Федерація футболу України разом із благодійним фондом «Розвиток футболу України» розпочали новий сезон фестивалів чемпіонів «Відкриті уроки футболу».

У першому фестивалі футболу взяли участь близько 200 дітей із 12-ти шкіл Київщини, а найближчими тижнями заходи в рамках цього проекту відбуватимуться по всій Україні та охоплять тисячі юних любителів футболу.

У церемонії відкриття фестивалю взяли участь перший віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко, капітан національної збірної серед ветеранів Владислав Ващук, головний тренер юнацької збірної України U-19 Сергій Попов та тренер молодіжної збірної України Василь Кардаш.

У своєму вітальному слові Вадим Костюченко передав вітання від президента федерації Андрія Павелка та подякував дітлахам за те, що обрали своїм улюбленим видом спорту саме футбол. «Футбол сприятиме вашому здоровому формуванню та допоможе вам стати успішними в майбутньому. Бажаю кожному учаснику фестивалю спортивних та життєвих перемог, що допоможуть прославити школу, в якій ви навчаєтесь, рідне місто та всю Україну!» — зазначив перший віце-президент ФФУ.

«Вітаю вас із початком нового навчального футбольного року. Упевнений, що ваші перші кроки у футболі, які ви робитимете в рамках «Відкритих уроків футболу», допоможуть у майбутньому досягнути великих перемог. А ми чекатимемо на вас у лавах юнацьких, молодіжної та національної збірної України», — звернувся до учасників фестивалю Сергій Попов.

Перед початком «Відкритого уроку футболу» волонтери провели з дітьми розминку. Далі малеча взяла участь у різноманітних майстер-класах та іграх. Окрім того, усі учасники заходу отримали подарунки від Федерації футболу України — новенькі м’ячі, інвентар для занять футболом та дипломи учасників проекту. Також усіх учасників «Відкритого уроку футболу» запросили на товариський матч юнацьких збірних U-17 України та Азербайджану.

Організації дитячих футбольних фестивалів передувало навчання волонтерів. У серпні ФФУ підготувала регіональних лідерів проекту, які, у свою чергу, навчили волонтерів у своїх громадах. Основною метою «Відкритих уроків футболу» є інтеграція вимушено переселених дітей із Донбасу й Криму до місцевих приймаючих громад, а також психологічна допомога дітям військовослужбовців. Окрім того, такі заходи допомагають малечі знаходити нових друзів та вчитися активній комунікації серед однолітків.

Лише восени до участі в проекті буде залучено 4000 дітей та 500 волонтерів у різних регіонах України.

Графік проведення осінньої частини фестивалів:

20 вересня —  м. Київ, НТК ім. В. Баннікова;

21—25 вересня — Кіровоградська обл., смт Новгородка;

24—28 вересня — Тернопільська обл., смт Підволочиськ;

24—28 вересня — Рівненська обл., м. Дубровиця;

24—28 вересня — Вінницька обл., Ямпільський р-н;

24—28 вересня — Івано-Франківська обл., м. Снятин;

25—28 вересня — Полтавська обл., м. Пирятин;

25—29 вересня — Хмельницька обл., м. Кам’янець-Подільський;

26—30 вересня — Чернігівська обл., м. Городня;

28 вересня — 2 жовтня — Житомирська обл., Новоград-Волинський р-н, с. Пилиповичи;

5—6 жовтня — Херсонська обл., Чаплинський р-н, ОТГ Асканія;

8—12 жовтня — Чернівецька обл., м. Хотин;

9—12 жовтня — Черкаська обл., м. Городище;

12—14 жовтня — Волинська обл., м. Горохів;

жовтень — м. Суми;

жовтень — Закарпатська обл., м. Хуст;

жовтень — Одеська обл., м. Ананьїв;

жовтень — Херсонська обл., м. Берислав;

жовтень — Львівська обл., м. Винники.