Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Новини УАФ

А.Павелко: «2019 рік надав нам можливість не тільки радіти успіхам, але й планувати майбутні перемоги».

Фото Павла Кубанова

 

У Києві на НСК «Олімпійський» відбулася урочиста церемонія нагородження «Футбольні зірки України»-2019 — спільний проект Української асоціації футболу та Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів.

 

Відкрив церемонію президент Української асоціації футболу, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко:

 

«Церемонія «Футбольні зірки України»-2019 — це особлива нагода, щоб привітати дружню футбольну родину України з усіма історичними досягненнями, якими ми можемо тільки пишатися.

 

2019 рік подарував українським уболівальникам яскраві емоції від гри наших команд та чудові результати роботи на різних напрямках розвитку футболу. Окремо хочу подякувати саме нашим уболівальникам, найкращим уболівальникам у світі, і попросити їх готуватися до не менш відповідального нового футбольного року, в якому на нашу національну збірну чекає не менш складне випробування — фінальна частина Євро-2020. Насиченим і цікавим буде наступний рік і для всіх українських збірних, яких у нас аж 21. Вони є частиною нашої футбольної спільноти, і їм теж потрібна увага та підтримка.

 

Дякую всім регіональним федераціям і їхнім керівникам за чудову роботу з розвитку футболу на місцях. Дякую нашим ветеранам, які й після закінчення ігрової кар’єри продовжують дарувати вболівальникам у різних куточках України та світу чудові футбольні емоції.

 

Щира подяка представникам жіночого, студентського, пляжного футболу й тим, хто присвятив себе розвитку футзалу. Захоплююся людьми з інвалідністю, які теж люблять і грають у футбол. Дякую комітету арбітрів та всім, хто є частиною нашої великої дружньої команди.

 

Упевнений, що цей рік подарував нам можливість не тільки радіти досягненням, але й планувати нові перемоги та стратегічні завдання для розвитку українського футболу.

 

Дякую нашим футбольним клубам, їхнім президентам, меценатам та спонсорам, мерам міст, представникам місцевої влади, керівництву країни за підтримку та активну позицію в популяризації футболу.

 

Нашу роботу іноді критикують — зокрема чомусь за надто активний розвиток футбольної інфраструктури. Але ми можемо пишатися тим, що мільйони людей співають Гімн України разом із національною збірною, що десятки тисяч дітлахів мають змогу приходити до футбольних секцій та тренуватися на сучасних комфортних майданчиках.

 

Тому й у новому році ми будемо наполегливо працювати над нашою програмою розвитку футбольної інфраструктури.

 

На початку 2019-го здавалося, що минулий рік був надзвичайно успішним, адже це був рік українських фіналів Ліги чемпіонів та рік перемоги національної збірної України у своїй групі в першому розіграші Ліги націй.

 

Але у 2019-му ми маємо нові видатні досягнення. Наша жіноча футзальна команда пробилася до Фіналу чотирьох першого розіграшу чемпіонату Європи. Ми побачили, скільки позитивних емоцій принесли виступ української дефлімпійської збірної, яка перемогла на чемпіонаті Європи, вихід збірних U-17 та U-19 до еліт-раунду.

 

Звичайно, усе це досягнуто важкою та наполегливою працею всіх без винятку членів нашої команди.

 

Особливими були емоції від виступу нашої національної збірної, яка в блискучому стилі вийшла до фінальної частини Євро-2020. Більше того, ми провели велику роботу, аби команду наочно побачили вболівальники одразу п’яти міст України: Харкова, Києва, Львова, Дніпра та — вперше — Запоріжжя. Але вершиною поточного року стала грандіозна перемога підопічних Олександра Петракова на чемпіонаті світу U-20! Приємно повідомити, що 16 грудня на спеціальному урочистому вечері чемпіони отримають заслужену нагороду — рекордні преміальні.

 

Дякую найкращій команді УАФ, регіональним федераціям та сім’ї збірних за чудовий, неповторний рік!»