Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Новини УАФ.

УЄФА провів нараду з представниками національних асоціацій.

 

Як повідомляє сайт УАФ, 23 квітня Виконавчий комітет УЄФА у форматі відеоконференції проведе засідання, на якому буде обговорюватися стан справ у європейському футболі на тлі спалаху коронавірусу.

 

Захід пройде за підсумками сьогоднішньої інформаційної наради з генеральними секретарями всіх 55-ти національних асоціацій УЄФА.

 

21 квітня Союз європейських футбольних асоціацій представив оновлені варіанти, які розглядали дві робочі групи, створені в середині березня. По-перше, обговорювалися різноманітні проекти календарів змагань, що стосуються як національних, так і клубних команд. По-друге, було розглянуто фінансування національних асоціацій через програму Hat Trick. УЄФА підтвердив свою рішучість здійснювати виплати асоціаціям, як і було заплановано. По-третє, УЄФА наполегливо рекомендував завершити національні чемпіонати у вищих дивізіонах та розіграш національних кубків. У разі повної неможливості такого варіанту пізніше буде розроблено спеціальні рекомендації щодо участі клубів таких ліг в єврокубках.

 

Усі рішення з вищезазначених тем будуть оголошені після відеоконференції Виконавчого комітету УЄФА в четвер, 23 квітня.