Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Новини УАФ.

Фінальний турнір чемпіонату Європи серед жіночих команд перенесено…

фото UEFA

 

Фінальний турнір чемпіонату Європи серед жіночих команд перенесено на 2022 рік. Про це йдеться на сайті УАФ.

 

У зв’язку із ситуацією, що виникла через пандемію COVID-19, Виконавчий комітет УЄФА сьогодні затвердив перенесення Євро серед жіночих команд. Турнір проходитиме в Англії із 6-го по 31 липня 2022 року. Планується використовувати ті самі стадіони, які були визначені спочатку для липня 2021-го.

 

Коментуючи затвердження нових термінів турніру, президент УЄФА Александер Чеферін сказав: «Коли нам довелося терміново ухвалювати рішення про перенесення Євро-2020, ми пам’ятали також про Євро-2021 серед жіночих збірних. Ми ретельно розглядали всі варіанти, враховуючи, що розвиток жіночого футболу є одним із наших головних пріоритетів. Перенесення жіночого Євро на наступний рік гарантує, що змагання наших провідних жіночих збірних стане єдиним великим футбольним турніром влітку, що забезпечить йому увагу, на яку він заслуговує».

 

Александер Чеферін також додав: «Я також хотів би подякувати Футбольній асоціації Англії, місцевому організаційному комітету та асоціаціям-членам УЄФА, які підтримали нашу впевненість, що перенесення турніру на 2022 рік піде на користь жіночому футболу взагалі. Футбольна родина в черговий раз проявила єдність, і ми зараз маємо підстави розраховувати на європейське літо футболу не тільки у 2021 році, але й у 2022-му».

 

Додамо, що національна жіноча збірна України продовжує боротьбу у відбірному турнірі Євро. Із 47-ми команд, що беруть участь у кваліфікації, до вирішальної стадії потраплять 15. До Англії як до господаря ЧЄ приєднаються дев’ять переможців відбірних груп та три кращі другі команди. Ще шість команд, які стануть другими у своїх групах, розіграють у стикових матчах останні три путівки.

 

До лав збірної на матчі відбору викликались сумчанка Катерина Самсон та охтирчанка Яна Калініна.