Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Новини УАФ

А.Павелко взяв участь у відкритті спортивного комплексу на Закрапатті.

Фото прес-служби УАФ

Минулими вихідними президент Української асоціації футболу Андрій Павелко здійснив робочу поїздку на Закарпаття, де зустрівся з представниками обласної федерації й футбольних клубів регіону, проінспектував стадіон «Авангард» в Ужгороді й узяв участь у відкритті реконструйованого спорткомплексу «Карпати» в м. Хуст.

 

Розвиток футбольної інфраструктури на Закарпатті став ключовою темою візиту президента УАФ до області. Зокрема, під час інспекції стадіону «Авангард» в Ужгороді, який було відкрито після реконструкції навесні цього року. Зараз обласний центр не має свого представника в УПЛ, але цей футбольний комплекс готовий приймати матчі загальноукраїнського й міжнародного рівня.

 

Зважаючи на це, керівництво Федерації футболу Закарпаття, зокрема, її голова Іван Дуран та член Виконкому УАФ Мирослав Щербей запропонували провести на стадіоні матчі традиційного турніру Віктора Баннікова, і президент УАФ Андрій Павелко підтримав цю ініціативу. «Запрошуємо збірні Угорщини, Румунії, Словаччини, Польщі та інших дружніх країн долучитися до цих престижних змагань, які, упевнений, стануть надзвичайно яскравим святом футболу для всього Закарпаття», — прокоментував пропозицію ФФ Закарпаття Андрій Павелко.

 

Високий рівень готовності футбольної інфраструктури відзначив президент УАФ і відвідавши новий стадіон клубу «Минай», який зараз виступає в першій лізі. Президент ФК Валерій Пересоляк провів для гостя екскурсію стадіоном та розповів про те, як розвивається клуб та які цілі ставлять перед собою тренерський штаб і керівництво «Миная» на найближчі роки.

 

Також Андрій Павелко завітав на відкриття реконструйованого багатофункціонального спортивного комплексу «Карпати» в м. Хуст. На об’єкті є два футбольних поля з натуральним та штучним покриттям, майданчики для волейболу, баскетболу та гандболу, а також зона легкої атлетики, комфортабельні роздягальні, кімнати для суддів та трибуни на 2 тис. місць. Правда, цього дня вони не змогли вмістити всіх охочих, і багатьом довелося стояти, адже головним пунктом святкової програми став матч ветеранів ФК «Динамо» (Київ) та ФК «Хуст», і до Хуста завітали такі легенди українського футболу, як Іван Яремчук, Олег Саленко, Юрій Дмитрулін та інші.

 

Андрій Павелко передав керівництву комплексу для музею футболку національної збірної України, м’яч з автографами чемпіонів світу — футболістів збірної України U-20 та цінні сувеніри. Також президент УАФ вручив відзнаки керівникам Федерації футболу Закарпаття Івану Дурану та Мирославу Щербею й передав для музею федерації футболку Андрія Пятова, в якій він грав у матчі Україна — Португалія.

 

«Закарпатська область як один з європейських футбольних центрів України обов’язково має бути представлена в елітному дивізіоні. Чи буде це ФК «Ужгород», чи ФК «Минай», чи інший клуб — не принципово. Із таким стрімким розвитком інфраструктури це лише питання часу!» — висловив переконання президент УАФ.