Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Новини спротиву.

Новини Сумщини за 25 березня.

Збройні сили ведуть бої за звільнення Тростянця. У місті відсутнє електропостачання. Російські військові не підпускають енергетиків полагодили мережі. Також вони заблокували кладовища. Місцевих хоронять на городах приватних будинків.

Російська авіація бомбила Охтирку. Пошкодження і кількість жертв встановлюють.

Охтирці присвоїли звання “Місто-герой”. Також відзначили міського голову Охтирки — Павла Кузьменка. Його нагородили орденом “За мужність” ІІІ ступеня.

Правоохоронці розпочали досудове розслідування через розстріл російськими військовими двох жителів села Великий Самбір на Конотопщині.

У Ромнах провели в останню путь Героя України, старшого лейтенанта Максима Білоконя, який загинув на Чернігівщині. У Шостці попрощалися з військовослужбовцем Вадимом Хроменком.

У Сумах волонтери готують корм для близько 200 собак і котів, які залишились в місті. Вони вирішили допомагати людям, які тримають тварин і не мають можливості їх прогодувати.

Сумчанка Ніна Островська перекладає новини про війну жестовою мовою та публікує відео у соцмережах. До війни вона перекладала телевізійні новини.

Більше новин читайте на сайті Суспільного.