Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Новини спротиву.

Новини Сумщини за 26 березня.

🔹Тростянець на Сумщині звільнили від російської окупації. Це вдалося здійснити 26 березня силами 93 бригади “Холодний Яр”, за допомогою територіальної оборони і місцевих партизанів.

🔹Прокуратура розслідує обстріл села Славгород. Унаслідок обстрілу було пошкоджено житлові будинки. 37-річний Сергій отримав поранення, 67-річний Олексій загинув.

🔹Обстріл Тростянця військовими РФ розслідують на Сумщині. Вони гатили по житлових будинках, фабриці та заводу. Від осколкового поранення вдома загинула 55-річна жінка.

🔹Сумські військові знищили техніку РФ російським танком. Також Збройні сили України продемонстрували результати боїв у місті Тростянець, оприлюднивши фотографії знищеної російської техніки.

🔹Бійці з територіальної оборони Сумщини організували виробництво бронежилетів для українських захисників. Закупили металеві складові, виділили кілька приміщень для пошиву тканинних частин. Шиють їх волонтери.

🔹 У сумському Першому гуманітарному штабі приймають заявки на отримання допомоги. Роблять це щовівторка та щоп’ятниці з 9.30 до 12.00.

🔹У Сумах проводять курси з медичної допомоги.

🔹На Сумщині розпочали весняно-польові роботи. Але проводять їх не всі аграрії області. Частину земель поки використовувати неможливо. Також є проблема з паливно-мастильними матеріалами.

Більше новин читайте на сайті Суспільного.