Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Новини спротиву.

Новини Сумщини за 12 квітня.

Війська РФ у Сумській області завдали шкоди на понад 10 млрд грн. Про це повідомив голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.

Перші руйнування у селі Бишкінь Сумського району сталися практично на початку повномасштабного вторгнення військ Російської Федерації. У Бішкіні живе менше тисячі людей, немає жодної військової інфраструктури. Про те, що втратили з приходом російських військових мешканці Бишкіні, вони розповіли Суспільному.

Бійці 150 батальйону територіальної оборони Сум більше тижня охороняли російську техніку. Під час втечі військові РФ кинули її за три кілометри від державного кордону на Сумщині. Техніку вже доправили до місця, де її відремонтують і вона слугуватиме Збройним силам України.

Орден “Золота Зірка” отримав командир військової частини в Охтирці, полковник Денис Дикий. Раніше йому присвоїли звання Героя України. Його полк вів оборонні бої з підрозділами збройних сил Російської Федерації за місто Охтирку та її околиці.

На Сумщині відновлюється рух поїздів у напрямку Краснопілля, Конотопа, Шостки та у зворотному напрямку. Вони курсуватимуть щоденно.

Читайте більше на сайті «Суспільного|Суми».