home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Пляжний футбол.

Сьогодні жіноча збірна України з пляжного футболу стартувала у відборі до Всесвітніх пляжних ігор 2023 року.

Про це повідомляє сайт АФУ.

Суперником синьо-жовтих у першому матчі змагань була збірна Швейцарії — сьома команда світового рейтингу.

Перший період розпочався для підопічних Юрія Клименка невдало. Голкіпер швейцарок Крістін Шерер зуміла перекинути м’яч через Анастасію Терех. Утім, за три хвилини Ірина Дубицька ювелірним ударом від стійки воріт зрівняла рахунок. Однак за хвилину до першої перерви Сара Гарсія з кутового знов вивела наших суперниць уперед — 2:1.

Початок другої 12-хвилинки порадував — конотопчанка Юлія Дехтяр з далекої відстані завдала влучного удару — 2:2. Ба більше, Анастасія Терех на 18-й хвилині із центра поля вистрілила в дев’ятку, й українки повели. Утім, суперник здаватися не збирався й за хвилину зусиллями Паскаль Кюффер відігрався — 3:3.

У третьому періоді шальки терезів знову хитнулися в бік Швейцарії. Спочатку невдалий відскок від піску дозволив оформити дубль Шерер, а невдовзі її досягнення ударом бісіклетою повторила Гарсія – 5:3.