Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Рішення КДК ФФСО.

Засідання КДК ФФСО відбулося у Сумах.

 

КДК ФФСО розглянув рапорт арбітра та додатковий рапорт спостерігача матчу Кубку регіонів ФФСО між командами ФК”Вікторія” (Миколаївка) та ФК “Велетень” (Глухів) та прийняв наступні рішення.

 

Стосовно неспортивної поведінки тренера команди ФК «Вікторія» Родіонова Артема:
Вирішили:
За грубі випади на адресу офіційних представників матчу, (згідно п.2.2.  дисциплінарного кодексу ФФСО) застосувати дисциплінарну санкцію у вигляді сплати обов’язкового грошового внеску в сумі 1500.00 (одну тисячу п’ятсот грн.) стосовно Родіонова Артема.

Термін сплати обов’язкового грошового внеску – 10 днів після прийняття даного рішення.

 

Стосовно неспортивної поведінки гравця ФК «Вікторія» Зарубіна Руслана та гравця ФК «Велетень» Тор:
Вирішили:
За навмисний удар суперника рукою , який не володіє м’ячем під час матчу або після зупинки матчу (згідно п.2.5. ст. ІІІ Дисциплінарного кодексу ФФСО) відсторонити на 3 (три ) матчі в рамках Кубку Регіонів ФФСО та зобов’язати сплатити 500.00 (п’ятсот грн.) обов’язкового грошового внеску гравця ФК «Вікторія» Зарубіна Руслана.

За навмисний удар суперника рукою , який не володіє м’ячем під час матчу або після зупинки матчу (згідно п.2.5. ст. ІІІ Дисциплінарного кодексу ФФСО) відсторонити на 3 (три ) матчі в рамках Кубку Регіонів ФФСО та зобов’язати сплатити 500.00 (п’ятсот грн.) обов’язкового грошового внеску гравця ФК «Велетень» Тора.

Термін сплати обов’язкового грошового внеску – 10 днів після прийняття даного рішення.

 

Стосовно неспортивної поведінки футболістів ФК «Вікторія» під час гри Кубку Регіонів ФФСО 14.11.2018 року між командами ФК «Вікторія», с. Миколаївка та ФК «Велетень», м. Глухів:

Вирішили:
За неетичну, некоректну поведінку команди, окремих гравців та представників (до, під час та після матчу) (згідно п.2.3. Дисциплінарного кодексу ФФСО) зобов’язати сплатити 500.00 (п’ятсот грн.) обов’язкового грошового внеску ФК «Вікторія».

Термін сплати обов’язкового грошового внеску – 10 днів після прийняття даного рішення.

 

Також, КДК ФФСО рекомендує Голові ФФСО звернутись до керівництва ФК «Вікторія», стосовно некоректної та неетичної поведінки тренера та гравців ФК «Вікторія » під час окремих матчів Кубку Регіонів ФФСО та Чемпіонату Сумської області з футболу.