Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Студентський футзал.

У Києві стартували Всеукраїнські змагання з футзалу серед студентів, присвячені Міжнародному дню боротьби за ліквідацію расової дискримінації.

У спорткомплексі Київського національного торговельно-економічного університету напередодні визначились фіналісти нового турніру. У першому півфіналі команда Київського національного університету будівництва i архітектури розгромила суперників із Сумського національного аграрного університету із рахунком 5:1.

 

Команда Сумського державного університету та Київського національного торгівельно-економічного університету завершили гру з рахунком 4:4. Але СумДУ пройшов у фінал завдяки тому, що у складі СумДУ, було більше студентів-іноземців. Згідно регламенту, саме ця команда продовжила боротьбу за перемогу в турнірі (згідно з регламентом у складі кожної команди не менше половини гравців – студенти-іноземці, які навчаються в Україні).

 

Сьогодні відбудуться матч за 3-є місце та фінал.

22.03.2019. М. Київ, спорткомплекс КНТЕУ.

10:00.

Матч за 3-є місце:

“КНТЕУ” – “СНАУ”

22.03.2019. М. Київ, спорткомплекс КНТЕУ.

11:00.

Фінал:

“КНУБА” – “СумДУ”

 

 

21 березня, відповідно з постановою ООН, у всьому світі відзначають Міжнародний день боротьби за ліквідацію расової дискримінації.