Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Сумський футбол.

Відкритий чемпіонат міста Суми (9х9).

 

П’ять питань ми поставили представникам команд-учасниць.

 

  1. Перші враження від турніру?
  2. Футбол під час війни: чи варто проводити/навіщо?
  3. Позитивні та негативні якості вашої команди?
  4. Що очікуєте від турніру та які завдання ставите перед командою?
  5. Фаворит змагань?

Підлужний Едуард, «Лікарське-Натон»

  1. Перші враження від турніру, звичайно позитивні. Є різні по силі суперники, і це на мій погляд дає командам уявлення про свій рівень.
  2. Я вважаю, що змагання з футболу під час війни потрібні. Це якась віддушина для самих гравців, їх рідних, вболівальників. До речі, в нашій команді, як і в багатьох інших, які приймають участь в даному турнірі є гравці,  які на даний момент проходять службу в ЗСУ, ТРО, Поліції, є прикордонники. І для них в першу чергу, можливо відволіктись в моральному сенсі просто необхідно. До речі, дякуємо всім силам оборони нашої держави за те , що ми маємо можливість в такий час грати в футбол.
  3. В нашій команді зібрані разом досить досвідчені гравці, яким по 43-46 років, так і досить юні 17-18 річні. Тож в першу чергу, заявляючись на цей турнір, ми планували дати можливість своїм місцевим гравцям відчути смак гри, в яку більшість з них не грали більше 1.5 року. Також для підсилення складу залучили декількох досить сильних гравців, які вже довго грають за наші різні команди (великий футбол, футзал).
  4. Завдання ставимо високі, спробувати потрапити в першу четвірку. Хоча це буде дуже складно, але потрібно завжди прагнути більшого. Хоча як я вже говорив раніше, ми граємо командою, де багато місцевих, і це найголовніше.
  5. Фаворитами вважаю команди «Колос» та «Явір». Також добре показали себе «Вальхалла», «Олександрія», «Гранум», «Лідер». Тож змагання цікаві та не передбачувані.