Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Сумський футбол.

Чемпіонат м.Суми (9х9).

П’ять питань представникам команд-учасниць.

  1. Перші враження від турніру?
  2. Футбол під час війни: чи варто проводити/навіщо?
  3. Позитивні та негативні якості вашої команди?
  4. Що очікуєте від турніру та які завдання ставите перед командою?
  5. Фаворит змагань?

 

Леонід Сень, представник команди «Валедіанс».

  1. Наша команда традиційний учасник змагань з футболу 9х9. Тому нам є з чим порівнювати відносно попередніх таких турнірів. Перші враження цього сезону – чемпіонат  розширився кількістю учасників і від цього став ще цікавішим.
  2. Війна має на меті знищити нас в усіх аспектах життя. Тому якщо ми усі опустимо руки і перестанемо якісно виконувати кожен свою роботу, то в один із ранків можемо прокинутися переможеними. Футбол під час війни це боротьба за збереження спортивних традицій, майстерності  спортсменів, розвиток тренерів. Футбол, як і спорт в цілому, особливо у військовий час, це не розвага як дехто вважає, він несе психологічно-стабілізуючу функцію, та сприяє фізичному розвитку організму. Тому вважаю важливим продовжувати розвиватися інтелектуально і фізично навіть в умовах війни, звісно враховуючи  при цьому усі фактори небезпеки викликані війною. Користуючись нагодою, за можливість продовжувати свою роботу, дякуємо кожному захиснику і захисниці України.
  3. Позитивна якість яка мені найбільше подобається в нашій команді – це те що ми ніколи не опускаємо руки і завжди продовжуємо боротьбу. Якщо говорити про негативні, то можливо тут це слово вживається в контексті «проблеми команди». Проблеми є, як ігрові так і організаційні, але я б не хотів говорити про це. При певному підході й обставинах усе можна вирішити.
  4. Очікуємо цікавої боротьби за місця в четвірках. Головним завданням команди завжди є підвищення якості нашої гри, цей турнір не виняток в цьому плані.
  5. Фаворит змагань «Валедіанс» і МФК «Лідер». Також не погані шанси проявити себе мають такі команди як «Явір», «Гранум», «Колос» (Северинівка). Але в цілому формат змагань залишає шанси на успіх кожній команді, а кожна команда нашого чемпіонату на мою думку при певному підході  і організації здатна на це.