Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Сумський футбол.

Чемпіонат м.Суми (9х9).

П’ять питань представникам команд-учасниць.

  1. Перші враження від турніру?
  2. Футбол під час війни: чи варто проводити/навіщо?
  3. Позитивні та негативні якості вашої команди?
  4. Що очікуєте від турніру та які завдання ставите перед командою?
  5. Фаворит змагань?

 

Роман Зеленський, представник команди «Явір».

1.Цікавий турнір, різноманітні команди, декілька потужних, змагання проходять в дружній атмосфері, але всі команди боряться до кінця і показують гарний футбол.

2.Звісно що варто проводити, адже під час гри можна відволіктись від негативних думок, та переключитись на спорт, також на матчі ходять вболівальники, рідні, як то кажуть щоб  переключитись та відпочити від подій які відбуваються в нашій країні.

3.В нашій команді зібрано дуже багато молодих гравців, а також декілька досвідчених гравців, це і дає можливість грати на високому рівні. Також підібраний дружній колектив. Негативні, команда дуже емоційна, а це в деяких моментах заважає грати.

4.Завдання перед командою найвищі це перше місце в чемпіонаті.

А від турніру очікуємо розвитку насамперед і не зупинятись на досягнутому, проводити змагання кожного сезону, щоб з кожним роком команд ставало все більше і більше, можливо провести як повноцінний чемпіонат в декілька ліг, з призовим фондом, для цікавості турніру. Адже в великих містах такий формат змагань дуже популярний і вже проводиться багато років.

5.Звісно ми себе рахуємо головними фаворитом змагань, але також є декілька хороших команд такі як Северинівка, «Гранум», «Вальхалла».

Дякуємо Збройним Силам України за можливість проводити змагання та брати в них участь.