Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Сумський футбол.

VІ позачергова Конференція Громадської спілки “Асоціація футболу Сумської області” відбулася у Сумах.


На початку роботи делегати та присутні вшанували хвилиною мовчання померлих природньою смертю і тих, хто загинув на війні захищаючи Україну.

З привітальним словом до присутніх звернувся начальник Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації Євген Походня. Він побажав делегатам плідної роботи. «Футбол – один з видовищних видів спорту. Він забирає наших з вулиці, від комп’ютерів, від гаджетів. Ми і надалі будемо підтримуватися футбол», – сказав Євген Походня

Делегати обрали робочі органи позачергової Конференції АФСО, розглянили пропозицію скликати позачерговий Конгрес Громадської спілки «Українська асоціація футболу», заслухали звіти Голови АФСО, Ревізійної комісії АФСО.

Після цього обрали Голову АФСО. Їм став Андрій Прохорович. Затвердили кількісний склад членів Виконавчого комітету АФСО, першого заступника голови АФСО, заступників голови АФСО, членів Виконавчого комітету АФСО, членів  Ревізійної комісії АФСО, членів органів здійснення футбольного правосуддя АФСО.

Делегати надали повноваження для державної реєстрації змін до відомостей про АФСО в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань Андрію Прохоровичу.