Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Український футбол.

В Бориспільському районі запустили завод з виробництва штучних полів.

1

Напередодні президент Федерації футболу України Андрій Павелко у тестовому режимі запустив завод із виробництва штучних полів. Підприємство, відкрите у Бориспільському районі, не лише має забезпечити вітчизняні міста та села якісним покриттям останнього покоління для стадіонів та майданчиків, а й у перспективі може працювати на експорт. Відзначається, що вже у перших числах 2017-го року на завод прибуде чергова партія обладнання, аби збільшити потужність виробництва та вже найближчим часом запрацювати на повну. Президент ФФУ здійснив символічний запуск обладнання, яке поставлене німецькою компанією Polytan, а також оцінив технологічні процеси та якість майбутньої продукції.

2

“Сьогодні ми можемо сказати, що в історії українського футболу розпочинається новий етап. Ми перевірили наші стосунки з німецькою компанією не лише у договорах про наміри, а й у конкретних справах”, – зазначив президент ФФУ.

 

За словами президента федерації футболу Сумщини Андрія Прохоровича, незабаром продукція заводу – майданчики 42 на 22 метри – згідно з програмою ФФУ має з’явитись і на території області. Зокрема вже шість міст Сумщини підготували відповідні «подушки» і чекають на покриття.