Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Український футбол.

Стадіон «Авангард» розпочав процедуру атестації.

 

Сумська міська рада та ФК «Суми», в рамках професійної атестації команди звернулися до комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань Української асоціації футболу щодо атестації (допуску) стадіону «Авангард» (м. Суми) до проведення змагань серед команд клубів ПФЛ України та здійснення відповідного інспекційного візиту. Про це повідомляє сайт клубу.

 

Зокрема, футбольні матчі проводяться лише на стадіонах, заявлених клубами під час атестації, яку наразі проходить ФК «Суми», на відповідний змагальний сезон.

 

Відповідно до вимог Регламенту інфраструктури стадіонів та заходів безпеки проведення змагань з футболу УАФ, системи УАФ з атестації футбольних клубів, стадіони поділяються на категорії, згідно з якими здійснюється допуск стадіону до матчів відповідного рівня.

 

Наразі якість поля із штучним покриттям стадіону «Авангард» дає підстави претендувати споруді на 1-шу та 2-гу категорії класифікації футбольних стадіонів (дозволено проведення матчів чемпіонатів серед команд клубів ПФЛ України ІІ ліги, молодіжних та юнацьких складів команд (U-19 та U-21) і Кубку України до стадії 1/8 фіналу та дозволено проведення матчів чемпіонатів серед команд клубів ПФЛ України І ліги, Кубку України до стадії 1/4 фіналу).

 

До відому. В перелік атестованих УАФ стадіонів на території Сумської області входять 3 арени, зокрема «Ювілейний» (м. Суми), «Нафтовик» (м. Охтирка), «Альянс-Арена» (с. Байрак Роменського району).

 

Нагадаємо, що в рамках першого етапу реконструкції стадіону «Авангард» в 2020 році улаштовано футбольне поле із штучним покриттям стандарту FIFA (виробництво Франція), легкоатлетичні доріжки та сектори (виробництво Швейцарія), частина трибун на 500 місць з лавами для запасних гравців. Восени минулого року ФК «Суми» розпочав проводити на ньому домашні матчі чемпіонату України з футболу серед аматорських команд 2020/21.