Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Український футбол.

Останній збір “Вікторії”.

 

11 березня сумська “Вікторія” розпочала останній етап підготовки до весняної частини сезону. Про кадрові втрати та кадрові придбання сумського клубу і про те, як проходитиме останній збір – у матеріалі Суспільного.

Анатолій Безсмертний — головний тренер сумської “Вікторії”. Його команда, розповідає чоловік, проводила підготовку до матчів чемпіонату у Винниках:

“Весь обсяг роботи, який ми запланували, ми виконали. Провели вісім (за два збори) товариських матчі. Продивилися багато гравців. Хто підійшов – той підійшов. Запланований об’єм виконали”.

У це зимове міжсезоння “Вікторію” покинули семеро гравців. Поповнилася команда 5 гравцями, говорить Анатолій Безсмертний. Серед них – 25-річний захисник Євген Корохов. Раніше захищав кольори “Ниви” з Кудрівки та київської “Оболоні”.

“Прийняли дуже добре. Багатьох знав тут хлопців (разом грали в “Оболоні”). Так що колектив дуже добрий. Далі йти разом з цією командою і досягати найвищих результатів”, — говорить Євген Корохов.

Як і у першій частині сезону у матчах “Чемпіонської ліги” команду на поле виводитиме Андрій Нелін. Андрій говорить, новачків прийняли добре. А конкуренції, яку новачки принесуть у гру команди, він не боїться.

“Конкуренція – це завжди розвиток для гравця. Ті гравці, які прийшли в команду, я вважаю, це підсилення”, — говорить капітан ФК “Вікторія”.

Наразі футболісти “Вікторії” проходять фізичну підготовку. У планах – теоретичні заняття та двостороння гра, у якій команда відточуватиме ігрові зв’язки, додає головний тренер. За два тижні команда вийде на старт весняної частини сезону.

Старт “Чемпіонської ліги”, у якій гратиме на весні сумська “Вікторія”, запланований на 23 березня. Першим суперником сумчан буде “Агробізнес” з Волочиська. Наразі суперники сумської команди з 29 очками посідають восьме місце у турнірній таблиці. “Вікторія” з тридцятьма йде шостою.