Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Український футбол.

Сумська “Вікторія” розпочала підготовку до сезону 2024-2025 років.

Сумська “Вікторія” розпочала підготовку до сезону 2024-2025 років. Тренує команду Анатолій Безсмертний. Про майбутні цілі розповіли Суспільному.

 

У це міжсезоння вдалось зберегти весь тренерський штаб, каже Анатолій Безсмертний, та мають кадрові втрати: “Покинули команду Вадим Шаврін, Андрій Нелін, Шеліхов Денис і Олексій Савченко. Ми їм подякували, вони зробили багато для команди. Але час прийшов для змін”.

На цьому тренуванні поруч з потенційними новачками тренувались і футболісти, яких сумські вболівальники бачили у грі у минулому сезоні. Серед них захисник Дмитро Ульянов. “Не вдалось вийти в перехідні ігри в “Прем’єр-лігу”. А так, вважаю, що грали зі всіма на рівних”, — говорить захисник ФК “Вікторія”.

У наступному футбольному сезоні, говорить Дмитро, планують вийти в чемпіонську лігу: “Це задача мінімум і навести шуму там”.

Півзахисник Олександр Лебеденко за спортивну кар’єру встиг пограти за “Явір”, “Суми” та “Альянс”. Виступав за “Іллічівець”, “Полтаву”, “Геліос” та “Полісся”. Сезон 2022-2023 провів у прем’єрліговому “Вересі”. Минулого року повернувся в сумську “Вікторію”.

“Більше перемог. Позитивного результату. Прогресу наших молодих гравців. І хочеться знов грати у чемпіонські тепер вже четвірці, не п’ятірці”, — говорить чоловік.

Наразі, за словами головного тренера команди Анатолія Безсмертного, на перегляді у “Вікторії” низка гравців українських клубів. Є серед потенційних гравців випускники сумської “Барси”. Чи стануть вони повноправними гравцями команди, говорить наставник, покажуть тренування та контрольні матчі.