Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Ветеранський футбол.

Грамота та подарунок від селищної ради ювіляру.

Цими лютневими днями уродженець Недригайлова Сергій Павленко відзначив свій полудень віку. В спортивних колах Посульського краю його добре знають як найкращого футболіста всіх часів.

З нагоди ювілейної дати від дня народження легенди недригайлівського футболу на базі «Барси» відбувся товариський матч. Зустрічалися команди ФК «Ветеран» (Недригайлів) та збірна викладачів ФЦ «Барса».

Перед початком гри голова комітету ветеранів футболу Недригайлівщини, депутат селищної ради Юрій Сердюк вручив імениннику Грамоту та цінний подарунок від Недригайлівської селищної ради і комітету. Юрій Анатолійович також передав ювіляру вітання та найщиріші побажання від імені Недригайлівського земляцтва в Сумах та вручив відповідну Грамоту. Церемонія нагородження завершилася врученням ветерану спорту пам’ятної футболки «Павленко 50» від імені обох команд футзалістів. У цікавому поєдинку першим розпакував ворота суперника Сергій Павленко. Всього на його рахунку в цій грі три красені-голи. Закінчився матч з переконливим рахунком 7:4 на користь команди викладачів.

Іван Бойченко