Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Ветеранський футбол.

Ветерани футболу Недригайлівського району готуються до нового сезону

З метою підготовки до сезону 2017 року гравці футбольного клубу «Ветеран» (Недригайлів) проводять товариські контрольні матчі.

В Недригайлові, на спортмайданчику місцевої школи  був проведений спаринг першого та другого складу ветеранської команди району.

Цікавий поєдинок завершився перемогою першого складу ФК «Ветеран», який в другому таймі зумів забити  на три м’ячі більше у ворота своїх суперників.

В Хоружівці, на футбольному полі зі штучним покриттям місцевої школи відбувся товариський матч з міні-футболу між ветеранськими командами Недригайлова та Бурині.

Правильна тактика гри двох таймів дала бажаний результат недригайлівцям. Влучні удари Володимира Псарьова, Ігоря Постоєнка та Олександра Шевченка, стали запорукою успіху ветеранів футболу Недригайлівщини. В підсумку – ФК «Ветеран» (Недригайлів) переміг з рахунком 3:2.