Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Ветеранський футбол.

В Недргайлові грали ветерани.

BTFw3EInaCYКомітет ветеранів футболу Недригайлівського району та районна федерація футболу на КСК «Колос» в селищі Недригайлів організували товариську зустріч команд ФК «Ветеран» (Недригайлів) та ФК «Іваниця-ветерани».

 

«Для футболу не існує вікових обмежень, — говорить голова комітету ветеранів футболу районуЮрій Сердюк, — ми завжди будемо розвивати та популяризувати цю захоплюючу гру серед ветеранів, адже це сприяє становленню дружніх стосунків між людьми, формує здоровий спосіб життя, дає позитивний приклад молоді».

 

Зустріч видалася дійсно бойова та товариська. З рахунком 5:1 перемогли недригайлівці. Голи у переможців забивали – Анатолій Бойко (3), Сергій Павленко, Вадим Гордієнко.

 

Було названо кращих гравців — Сергія Павленка (ФК «Ветеран») та Миколу Лобушка ( ФК «Іваниця-ветеран»). Цінним подарунком також нагородили найстаршого гравця команд Володимира Псарьова.

 

Своєю грою ветерани порадували численних глядачів. Матч яскраво продемонстрував, що футбол — гра, яка під силу людям будь-якого віку.

 

x-ljoBKg2O4 1sYvwPEzUWI IMG_0594 IMG_0598 reTGq4B7zDU