Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Ветеранський футбол.

ФК «Ветеран» (Недригайлів) переміг у футбольному турнірі в Бурині.

IMG_0669На Буринському стадіоні «Урожай» 28 серпня 2016 року відбувся футбольний турнір серед ветеранських команд Сумської області. Планувалося, що у ньому зіграють ветерани Конотопа, Недригайлова та Бурині. Прикро, але конотопські ветерани-футболісти не приїхали. Тому відразу відбувся фінальний поєдинок між командами ФК «Ветеран» (Недригайлів) та «Ветеран» (Буринь). На поле команди вийшли в бойових складах.
ФК «Ветеран» (Недригайлів): воротар – Валерій Громико, польові гравці – Олег Кузьменко, Володимир Киян, Володимир Псарьов, Петро Ліхачов, Олександр Коваль (Юрій Сердюк,31), Микола Бережний, Сергій Губарєв, Сегій Назаренко, Руслан Дядченко, Анатолій Бойко.
«Ветеран» (Буринь): воротар — Віктор Шершак, Юрій Криводід, Сергій Кислий, Сергій Ярощук, Дмитро Денисенко, Володимир Чередник, Юрій Баран, Володимир Рябоконь, Олександр Гайдуков, Віталій Нанаєв, Леонід Літвінов.
Гра розпочалася з розвідки. І хоча команди прагнули добратися до воріт суперника, справа до ударів по воротах в перші хвилини не доходилаА в центрі поля господарювали півзахисники з Недригайлова. Особливо відзначалися в цьому плані Руслан Дядченко та Анатолій Бойко. На 18-й хвилині вони «зметикували на двох» і сильний удар Анатолія Бойка не зміг відбити воротар буринців Віктор Шершак. Вини, звичайно, в цьому його не було. Перед цим він кілька разів завадив гостям вийти вперед.
А через кілька хвилин Анатолій Бойко прагнув подвоїти рахунок, але Віктор Шершак м’яч парирував. І майже відразу буринці організували швидку контратаку. Фактично сам на сам з воротарем недригайлівців вибіг Олександр Гайдуков, перекинув і через Валерія Громику, і… через ворота.
Другий тайм проходив у комбінаційній манері обох команд, та гострих випадів не спостерігалося. Доки на 50-й хвилині, перервавши атаку недригайлівських нападників, Віктор Шершак вирішив піти в свою атаку. В центрі поля він утратив м’яч, відбулася швидка передача в карний майданчик господарів. Тут на перехоплення кинувся центральний захисник Сергій Кислий. Відбулося зіткнення з гравцем. Суддя призначив пенальті.Пенальті реалізував один з найдосвідченіших футболістів недригайлівської команди Микола Бережний, точно пробивши в нижній кут воріт.
Як виявилося, рахунок 2:0 став остаточним у поєдинку. Заради справедливості відзначу, що «Ветеран» з Недригайлова був на полі кращим, гравці більш підготовлені та зігранішими.
Хоча віддам належне й буринським ветеранам, вони теж могли забити, і якщо й не перемогти, то зіграти в нічию.
Та не це основне. Головне, що на полі грали ветерани, футболісти, які в юні роки вигравали різноманітні турніри. І нині вони демонструють як високу майстерність, так і серйозне ставлення до футболу…
Команду ФК «Ветеран» (Недригайлів) нагороджено спеціальним призом, який капітану команди Володимиру Псарьову, за плечима якого вже близько шістдесяти років життя, з яких значно більша частина — футбольного, вручив Олексій Яровий, завідувач сектору молоді та спорту Буринської районної державної адміністрації.

Іван Житник,
член Національної спілки журналістів України.
IMG_001

IMG_0635 (1)

14183829_683919688426839_276142322156003591_n