Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Ветеранський футбол.

Ветерани з Недригайлова перемогли на футзальному турнірі в Краснопіллі.


Команда ФК «Ветеран»(Недригайлів) майже кожних вихідних беруть участь у різноманітних турнірах з футзалу, які проходять як в райцентрі, так і за його межами.  Зіграли вони і на турнірі, який відбувся в Краснопіллі минулої суботи.
Участь у ньому взяли місцеві команди «Явір-ветерани» та «РЕМ» і гості з Недригайлова.

«Ремівці» програли і «Явору-ветеранам» з рахунком 2:7, і ФК «Ветерану» – 2:6. За перемогу на турнірі зійшлися «явірці» та недригайлівці. Поєдинок виявився досить емоційним, напруженим і непередбачуваним у підсумку. І все ж таки, футзалісти «Ветерана» були більш зібраними на майданчику, прагнучи використати будь-яку можливість забити гол у ворота суперників. І це їм вдалося тричі. У підсумку – 3:0 на користь недригайлівців. Голи в переможців на рахунку Сергія Павленка (2) та Вадима Гордієнка.

Як годиться, були визначені кращі гравці в усіх командах: «РЕМ» – Кучеренко Олександр, «Явір- ветерани» – Мигаль Володимир, ФК«Ветеран»(Недригайлів) – Гордієнко Вадим.

Від Недригайлівської ОТГ спеціальні пам’ятні сувеніри організаторам турніру вручив голова комітету ветеранів футболу Недригайлівщини Юрій Сердюк.